menüler
HAVA DURUMU

KÜRT GÖRÜNÜMLÜ MARKSİSTLER

Mehmet SERBEZ
Mehmet SERBEZ
10 Aralık 2015, Perşembe
2015'in Türkiyesi'nde haftalarca sokağa çıkma yasağı ilan edilen ilçeler var... Güvenlik güçleri bölgede şimdiye kadar yapılmamış şekilde canla başla teröristlerle mücadele ediyor... 

Yüzlercesi, devlete baş kaldırmanın cezasını canları ile ödedi. Aklını başına almayanlarda ödemeye devam edecek... 
Bu durumdan rahatsız mısınız? 
derseniz kesinlikle hayır.

En başından beri, kamu düzenini sağlamaya yönelik operasyonların "PKK'ya yanıt"la sınırlı kalmamasını savundum.

Geldiğimiz noktada, terör örgütü Türkiye'de silahlarını devlete teslim edip sınırların dışına kadar yapılan mücadele kesintisiz sürecek/ süreceği söyleniyor.
Önce şunun artık altını çizmek gerekiyor, PKK dedeğiniz artık 4-5 çapulcudan ibaret değil, bu hainliğin arkasında koca koca devletler var.
Peki bu ülkeler PKK'yı neden destekliyor?

Aslında çok basit, ülkede kimse başını kaldırmasın Büyük Türkiye için enerjisini harcamasın istiyorlar. İşlerine gelmeyen bir durum ortaya çıkarsa, tetikçi PKK'ya müracaat ediyorlar, yağlayıp ballayıp cebinede harçlıklarını koyarak Türkiye'nin başına bela ediyorlar.

PKK önceki stratejisini değiştirdi...
Bunların kravatlı kırmızı plakalı militanları teröre ve teröriste yeni bir ambalaj uydurmaya çalışıyorlar. Terörün yeni adı 'Devrimci halk savaşı' teröristin adı da 'Devrim savaşçısı'  Bunuda ortadoğuda ki ateşi kullanarak dünyaya duyurmaya gayret ediyorlar.

Sokağa çıkma yasağı ilan edilmesini ve terörle yapılan etkin mücadeleyi neden savunuyorum noktasına gelirsek, birileri hoşnut olsun birilerine aydın görünelim adına öyle çiçekli böcekli mesaj vermeye hiç gerek yok... 
Karşınızda kine, Türk Milleti'nin tüm önyargı ve değerlerine ciddi risk alarak bir fırsat veriyorsunuz. 

Aziz millet, verilen fırsata dişlerini sıkarak da olsa 'Hadi bakalım' diyor. 
Siz ısrarla elinizdeki silahı bırakmaya yanaşmıyorsunuz. Sizi sevmeyenlerin eline tutuşturduğu silahı size doğrultuyorsa. Sivilleri kendine kalkan yaparak 'Halk savaşı' başlatıyorsa, yapacak tek şey var demektir. Anladığı dilden konuşacak ve kafasını, belini kıracaksınız. Vatandaşlarının haklarını korumak, toplumu tehdit eden suçluların cezalarını hukuk çerçevesinde vermek devletin görevidir.
Terörün bilinen failini milletin gözünün içine baka baka meçhul hale kim getiriyorsa, inlerine girilerek cezası elbette verilmeli.

'Devrim savaşçıları' ile sahada yapılan mücadele kadar meclisteki devrim pıtırcıkları ile de etkin mücadele edilmesi için gerekli tüm yaptırımlar vakit kaybetmeden uygulanmalı... 

Terörle haklı mücadeleyi ısrarla kürtlere yönelik etnik siyasi tasfiye gibi göstermeye çalışanlar da terörün hizmetinde. PKK’nın silahla bölemediğini siyaset eli ile bölmek istiyorlar.
Bölgede yaşayan halka da büyük iş düşüyor.
Otuz senelik çatışmanın Kürtlere neler getirdiğinin muhasebesinin yapmazlar mı? 

Tamamına yakını terörün varlığını sürdürdüğü bölgede. 50 bin kişi hayatını kaybetti. Bunun en az 45 bini Kürt’tür. 4 bin Kürt köyü boşaltıldı. 17-18 bin faili meçhul.

Şunu anlayın artık... Bunca acıyı bu millete yaşatanlar, kesinlikle kürt değil,olsa olsa  kürt görünümlü kucaktan kucağa oturanların yönlendirdiği Marksistlerdir. 

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
YÜRÜ BE KİM TUTAR SENİ ? DİREKSİYONDA SARI ÖKÜZ GÖRDÜM... T.C. TARTIŞMASI NASIL BAŞLADI EKONOMİYE AKINCILAR GEREKLİ... SAKIZ ORUCU BOZAR MI? AYRANIM EKŞİ DİYEN YOK! BİLE BİLE LADES... TALAS’TA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR... GÖNÜLLERE GİRİN DE... FIRATLAR BİTER Mİ SANDINIZ? MHP’DE ADAYLAR RİCA İLE Mİ BELİRLENİYOR? ‘JANTİ’ ADAYLARA… BAKİ ERSOY’UN ÇAĞRISI... KARADENİZ FIRTINASI... SURİYE TÜRKMENLERİ UNUTULMUYOR ÇARŞI PAZAR EKONOMİ PLATFORMU... HER KÖŞE BAŞI DİLENCİ DOLDU... ÇELİK VE MEMLEKET MESELESİ ŞEHİR HASTANESİ GÜNDEMİ... KENTİN SICAK SİYASETİ... SAPLA SAMANI KARIŞTIRMAK... SOSYAL MEDYANIN ESİRİ OLMAK MİLLETVEKİLLERİNDEN NE BEKLİYORUZ? MUHALEFET AYRI, 'HAİNLİK' AYRI... BU MİLLET FERASET SAHİBİDİR... SEÇİM BİTER, GEÇİM BAŞLAR... PANİK YOK! SEÇMEN İŞİNİ BİLİYOR... İTHAL ADAY YEMİYORUZ… BUGÜNKÜ DURUM... MHP’NİN MYK ÜYESİ SERAP ŞULE KALIN… BELEDİYELERDE 25 TL ADALETSİZLİĞİ… BU MİLLETİN NÖBETİ BİTMEZ… TALAS, KENTİN AÇIĞINI KAPATIYOR REFERANDUM VE LİDERLER O SENİN ÇOCUĞUN OLSAYDI DOLARCIKLAR BOZULMAMIŞ.... MHP'DE SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR HAİNLERİN AMACI ORTAK İNCESU'DA GÖRDÜKLERİM TOPRAĞA HASRET KALDIK... KATMERLİ SENDROM MARATONA ÖNCEDEN BAŞLAYANLAR TERÖRLE MÜDALEDE YENİ DÖNEM KAN VE GÖZYAŞI... YA SEVECEK, YADA DEFOLUP GİDECEKSİN... ADRESİM MEYDAN... KIRMIZI IŞIK ÇOCUKLARI AİLELERE '5+1 s' KURALI TEHLİKELİ RAKAMLAR TOPUKLU EFE GELİYOR KELOĞLAN MASALLARI CANKUŞ HİKAYESİ BAŞLIYOR ÇANAKKALE DESTANI... ŞEHİRLER VE İNSANLAR EN KARLI İŞ DUYGU İSTİSMARI SÖYLENMESİ GEREKENLER MİLLET NE İSTİYOR ? BEĞENMEZSEN HATIRIM KALIR HALK OTOBÜSLERİ VE YAŞLILAR ARAP TURİZMİ KAZANDIRIR YUSUF'UN BABASI ŞEHİT OLDU... KÜRT GÖRÜNÜMLÜ MARKSİSTLER RUSLARIN ALERJİSİ İSLAM TÜRKMENLER SAHİPSİZ DEĞİLDİR ÖFKE MUHALEFETE PATLADI SEÇİME GİDERKEN SİZ SEÇMENİ NASIL BİLİRSİNİZ ? BAYRAMIN ARDINDAN GERÇEKLERDEN KAÇILMAZ... YAPRAK DÖKÜMÜ BAŞLIYOR BUGÜN İKİ NOKTA AÇ PARANTEZİM HOŞÇAKAL EMİR ABİ... DEVLET, YİNE 20 YAŞINDA TERÖRE, TERÖRLE TEPKİ RAMAZAN DİLENCİLERİ HAVANI BÜKERLER MEMUR BEY KAYGIMIZ VATAN OLSUN... MHP, İYİ BİR SINAV VERDİ EKONOMİ SEÇİMİ OLACAK MELİKGAZİ'DE BİR SEMT... SURİYELİLER NE OLACAK ? GENÇ SEÇMENİN TERCİHİ CHP’NİN KAYSERİ MİTİNGİ EMEKLİNİN OYU KİME GİDECEK? FİTNE FESAT HİÇ BİTMEYECEK HEPİMİZ HERŞEYİN UZMANIYIZ BİZ SEÇİLENİ, TERCİH EDİYORUZ... TALAS KAYSERİ’NİN KALBİ OLACAK ŞALTERİ KİM İNDİRDİ? Silahlar Şehirlere İniyor TÜRKİYE’NİN ÇÖZÜM NEVRUZU TREN GELİR HOŞ GELİR LÜM LÜM LEY... BİZ SEÇİLENİ SEÇİYORUZ... YENİ TÜRKİYE GIRTLAĞA KADAR BORÇLU MİLLETVEKİLİ ADAYI OLMAK FIRATLAR BİTER Mİ SANDINIZ? MHP’NİN ANKARA ÇIKARMASI Kayseri'de yeni dönem başladı BİTMEYEN SORULAR VE MHP MHP'de Gençlik Hareketi KLAVYEDEKİ BOŞLUK GİBİSİN... UYGUR TÜRKLERİNE İSLAM YASAK HERŞEY DEĞİŞİYOR ÖCALAN’IN ÖZGÜRLÜĞÜNE HAZIR MISIN? TİCARETİMİZ SON NEFESİNİ VERİYOR MHP’NİN TUNCELİ CEVABI
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır