menüler
HAVA DURUMU

HAİNLERİN AMACI ORTAK

Mehmet SERBEZ
Mehmet SERBEZ
26 Aralık 2016, Pazartesi
Eminim ki, birçoğunuz benim gibi sabah uyanmak istemiyorsunuzdur...
 
Her sabah güne bir felaket haberi ile başlamak bünyenize artık ağır gelmeye başlamıştır. Cennet vatanın dört bir tarafı adeta işgal edilmiş. Ortadoğu'da yakılan ilk kıvılcımdan sonra, haritaların yeniden çizildiği coğrafyamızda bu haritanın kanla çizileceği yüksek sesle söyleniyordu.
 
Geldiğimiz noktada bunun ne kadar doğru bir tespit olduğunu gördük.
 
Şimdi yine ortadoğu için daha çok kan akacak savı dillendiriliyor.
 
İnşallah bu kez yanılırlar...
 
Bu coğrafya artık kana doydu. Toprak artık kan kabul etmiyor. Türk, Arap, Kürt, Alevi, Sünni... Çok bedel ödedi. Gel gelelim ki, siyonistler ellerini çekmemekte, bu coğrafyanın peşini bırakmamakta geri adım atmıyorlar. Üzerinden yüzyılda geçse peşini yılmıyorlar. Ölüm kusuyorlar, kalleş tuzaklar, türlü oyunlar ile planlarını uyguluyorlar.
 
Allah mazlum milletlere yardım etsin.
 
Ülkemiz üzerinde ki planlarını kendilerine çevirsin...
 
Elbette çevremiz hainlerle çevrili haldeyken içimizdeki sırtlanlarında dişlerine kan değiyor.
 
Kudurdukça kuduruyor.
 
Bu sırtların en büyük abileri ise PKK illeti ve onların siyasi destekçileri.
 
Terör örgütünün siyasi uzantılarına operasyon için düğmeye basıldığı günlerde hatırlayın bizzat başbakan ülkemizde 14 bin PKK'lı öğretmenin olduğunu söyledi.
 
Şimdi herkesin aklına normal olarak bunlar ne olacak ? sorusu geliyor.
 
Aklın yolu bir 15 Temmuz'da halkın üzerine bomba yağdıran kendi polisini, askerini vurmaktan çekinmeyen sırtlan çetesinin başka bir üyesi olan FETÖ/PDY ne yapıldı ise bu vatan hainlere karşı aynı tutum ve yöntem uygulansın istiyor.
 
Haklı mı ? sonuna kadar haklı...
 
Bu memleketin ekmeğini yiyeceksiniz, ardından kalkıp hainlik edeceksiniz...
 
Yok öyle yağma.
 
Kundaktaki bebeğe, eşikteki dedeye kurşun sıkıyor. Çarşı iznine çıkan silahsız savunmasız askerlere kalleşçe pusu kuruyorlar, halen “barış ve çözüm” diyorlar.
 
Hatırlayın 7 Haziran, 1 Kasım seçimlerini bu kahpelerin hepsi el ele vermişti.
 
FETÖ'nün kalesi konumunda ki Zaman Gazetesi hergün aslında terörist HDP'nin ne kadar şirin bir parti olduğunu dillendiriyordu. Sinsi planlarını taa ! o günlerden uygulamaya koymuşlardı aslında. Şükür ki FETÖ sırtlanlarının büyük bir bölümü yüce Türk Adaleti'ne hesap veriyor. Mahkemi-i Kübra'da vereceği hesabın sırasını bekliyor.
 
Şimdilerde millet üzerinde hepsi el ele verip psikolojik bir harp başlattılar.
 
Neymiş El-Bab'da ne işimiz varmış ?
 
Söz konusu vatansa gerisi teferuat. Elbette sınırlarımızı bu çakallara karşı koruyacağız.
 
Cenabet ayaklar basamayacak bu topraklara.
 
Aslında bal gibi biliyorlar ki, Türk'ü Kürdü, lazı, çerkezi adı ne olursa olsun, koca bir çınarın dalları olduğumuzu, bal gibi biliyorlar ki, bu topraklarda tek bir nefer kalana kadar teslim olmayacağımızı.
 
Siz siz olun, bu fitneye pirim vermeyin, ne diyordu vatan şairi Akif;
 
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem;
Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.
Biri ecdadıma saldırdımı, hatta boğarım! ...
 
-Boğamazsın ki!
 
-Hiç olmazsa yanımdan kovarım.
 
Üçbuçuk soysuzun ardından zağarlık yapamam;
Hele hak namına haksızlığa ölsem tapamam.
Doğduğumdan beridir, aşığım istiklale;
Bana hiç tasmalık etmiş değil altın lale!
Vicdan fukarası “kanlı katiller ve destekçilerine” sesleniyorum.
 
Hala utanmadan “barış ve çözüm” diyebiliyor musunuz?

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
YÜRÜ BE KİM TUTAR SENİ ? DİREKSİYONDA SARI ÖKÜZ GÖRDÜM... T.C. TARTIŞMASI NASIL BAŞLADI EKONOMİYE AKINCILAR GEREKLİ... SAKIZ ORUCU BOZAR MI? AYRANIM EKŞİ DİYEN YOK! BİLE BİLE LADES... TALAS’TA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR... GÖNÜLLERE GİRİN DE... FIRATLAR BİTER Mİ SANDINIZ? MHP’DE ADAYLAR RİCA İLE Mİ BELİRLENİYOR? ‘JANTİ’ ADAYLARA… BAKİ ERSOY’UN ÇAĞRISI... KARADENİZ FIRTINASI... SURİYE TÜRKMENLERİ UNUTULMUYOR ÇARŞI PAZAR EKONOMİ PLATFORMU... HER KÖŞE BAŞI DİLENCİ DOLDU... ÇELİK VE MEMLEKET MESELESİ ŞEHİR HASTANESİ GÜNDEMİ... KENTİN SICAK SİYASETİ... SAPLA SAMANI KARIŞTIRMAK... SOSYAL MEDYANIN ESİRİ OLMAK MİLLETVEKİLLERİNDEN NE BEKLİYORUZ? MUHALEFET AYRI, 'HAİNLİK' AYRI... BU MİLLET FERASET SAHİBİDİR... SEÇİM BİTER, GEÇİM BAŞLAR... PANİK YOK! SEÇMEN İŞİNİ BİLİYOR... İTHAL ADAY YEMİYORUZ… BUGÜNKÜ DURUM... MHP’NİN MYK ÜYESİ SERAP ŞULE KALIN… BELEDİYELERDE 25 TL ADALETSİZLİĞİ… BU MİLLETİN NÖBETİ BİTMEZ… TALAS, KENTİN AÇIĞINI KAPATIYOR REFERANDUM VE LİDERLER O SENİN ÇOCUĞUN OLSAYDI DOLARCIKLAR BOZULMAMIŞ.... MHP'DE SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR HAİNLERİN AMACI ORTAK İNCESU'DA GÖRDÜKLERİM TOPRAĞA HASRET KALDIK... KATMERLİ SENDROM MARATONA ÖNCEDEN BAŞLAYANLAR TERÖRLE MÜDALEDE YENİ DÖNEM KAN VE GÖZYAŞI... YA SEVECEK, YADA DEFOLUP GİDECEKSİN... ADRESİM MEYDAN... KIRMIZI IŞIK ÇOCUKLARI AİLELERE '5+1 s' KURALI TEHLİKELİ RAKAMLAR TOPUKLU EFE GELİYOR KELOĞLAN MASALLARI CANKUŞ HİKAYESİ BAŞLIYOR ÇANAKKALE DESTANI... ŞEHİRLER VE İNSANLAR EN KARLI İŞ DUYGU İSTİSMARI SÖYLENMESİ GEREKENLER MİLLET NE İSTİYOR ? BEĞENMEZSEN HATIRIM KALIR HALK OTOBÜSLERİ VE YAŞLILAR ARAP TURİZMİ KAZANDIRIR YUSUF'UN BABASI ŞEHİT OLDU... KÜRT GÖRÜNÜMLÜ MARKSİSTLER RUSLARIN ALERJİSİ İSLAM TÜRKMENLER SAHİPSİZ DEĞİLDİR ÖFKE MUHALEFETE PATLADI SEÇİME GİDERKEN SİZ SEÇMENİ NASIL BİLİRSİNİZ ? BAYRAMIN ARDINDAN GERÇEKLERDEN KAÇILMAZ... YAPRAK DÖKÜMÜ BAŞLIYOR BUGÜN İKİ NOKTA AÇ PARANTEZİM HOŞÇAKAL EMİR ABİ... DEVLET, YİNE 20 YAŞINDA TERÖRE, TERÖRLE TEPKİ RAMAZAN DİLENCİLERİ HAVANI BÜKERLER MEMUR BEY KAYGIMIZ VATAN OLSUN... MHP, İYİ BİR SINAV VERDİ EKONOMİ SEÇİMİ OLACAK MELİKGAZİ'DE BİR SEMT... SURİYELİLER NE OLACAK ? GENÇ SEÇMENİN TERCİHİ CHP’NİN KAYSERİ MİTİNGİ EMEKLİNİN OYU KİME GİDECEK? FİTNE FESAT HİÇ BİTMEYECEK HEPİMİZ HERŞEYİN UZMANIYIZ BİZ SEÇİLENİ, TERCİH EDİYORUZ... TALAS KAYSERİ’NİN KALBİ OLACAK ŞALTERİ KİM İNDİRDİ? Silahlar Şehirlere İniyor TÜRKİYE’NİN ÇÖZÜM NEVRUZU TREN GELİR HOŞ GELİR LÜM LÜM LEY... BİZ SEÇİLENİ SEÇİYORUZ... YENİ TÜRKİYE GIRTLAĞA KADAR BORÇLU MİLLETVEKİLİ ADAYI OLMAK FIRATLAR BİTER Mİ SANDINIZ? MHP’NİN ANKARA ÇIKARMASI Kayseri'de yeni dönem başladı BİTMEYEN SORULAR VE MHP MHP'de Gençlik Hareketi KLAVYEDEKİ BOŞLUK GİBİSİN... UYGUR TÜRKLERİNE İSLAM YASAK HERŞEY DEĞİŞİYOR ÖCALAN’IN ÖZGÜRLÜĞÜNE HAZIR MISIN? TİCARETİMİZ SON NEFESİNİ VERİYOR MHP’NİN TUNCELİ CEVABI
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır