menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

SOKAKLARA TABİ Kİ İNERİZ

İlhan YILMAZ
İlhan YILMAZ
19 Aralık 2018, Çarşamba
Bu millet elbette sokaklara iner.Yeter ki vakti ve zamanı olsun.
 
Bu kutsal vatanın bayrağına kanını akıtıp toprağına sarılan yiğitlerimiz olduğunda selalar eşliğinde şehidimizin namazını kılmak ve omuzumuz da taşıyıp son görevimizi yapmak için ineriz.
 
Eşinin yanında hain bir pusuyla şehit edilen Arslan Kulaksız Binbaşımızın ,bir tabuta iki bedeni koyup kaldırdığımız şehit polis memuru Şerife Özden Kalmış’ın,Ceylanpınar’da uyurken başlarından vurularak şehit edilen polis memurları Feyyaz Yumuşak ile Okan Acar’ın, Ankara’da Gölbaşı Özel Harekat Merkezinde şehit düşen ikiz polis memurları Ahmet ve Mehmet Oruç kardeşlerin, Evlerinden, sivil olarak göreve gitmek üzere çıkan Piyade Uzman Çavuş Yahya Karakaya ve Murat Özkozanoğlu’nun ve nice bu şekilde yürek yakan güvenlik güçlerimizin şehit haberlerini aldığımız gün ellerimizde bayrak,dillerimizde tekbir,yüreğimiz de vatan sevgisiyle sokaklarda şehitlerimizi anmak teröristlere lanet yağdırmak için ineriz..
 
Vatan hainleri ülkemize kast ettiğin de ülkemizin lideri vatan ve millet aşkıyla yaşayarak halkına ‘halkımı sokaklara davet ediyorum bu hainlere hep birlikte cevap verelim’ dediğinde, 15 Temmuz gecesin de olduğu gibi sokağa ineriz.
 
İnmeyiz demiyoruz elbette ineriz ama indiğimiz de sarı yelek, kırmızı yelek giyerek değil abdestimizi alıp kanımızı bu topraklara harman etmek için iner bu yolda Vatanımıza kendimizi adamak için kanımızı bayrak rengi yapmak için ineriz..
 
Öyle bir çürük portakalın sokaklara çıkın demesiyle hiç kimse sokaklara çıkmaz.Çıkan olursa da bunun bedelini Reisi Cumhurunda söylediği gibi çok ağır bir şekilde öder.Hiç kimse bu vatanın üzerinde kurgu,plan yapmasın.O kadar canımız yandı ve o kadar can verdik ki bu yolda artık tek bir vatan sevdalı yiğidimizin kılına zarar gelecek olsa o kişilerin gözünü oyarız.Gezici tayfaları bir ağaç için ayaklara kalkıp binlerce ağaç yıkıp zarar vermedik bir yer bırakmadıkları için yine o günleri özleyen bazı vatan,millet aşkından muaf kalmış muşmula suratlar kendilerine çekidüzen versinler…ya bu ülkeyi sevsinler yada bu ülkeden gitsinler.Bu vatanın bu milletin ekmeğini yiyipte bu vatan ve milletin arkasından vurmaya çalışmasınlar.
 
İnsanlığın kitabını yazan bu Türk milletine şerefsizlik ve haysiyetsizlik yazılarıyla,sözleriyle gelmesinler. Bizim düşüncemiz ve sevgimiz vatansızlığı kabul etmez.
 
Akif'in de dediği gibi:
 
Girmeden tefrika bir millete düşman giremez. / toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez.
 
Bu milletin yüreği bir çarptıkça Allah’ın izniyle kimse bu milleti bölemez,kimse bu milletin üzerinde planlar kuramaz…

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
KAYSERİ AK PARTİNİN KALESİ Mİ? BEN YAZDIM SEN OKU... ŞUNU DA SÖYLEYİM Mİ? MİLLETİN NABZI! MİLLET, VEKİLİNİ TANIMIYOR! BAŞKAN KAPIYI SÖKMÜŞ CAHİLSEN OKUMA ŞEHİR DERTLİ ÖĞRETMENLERE TATİL HARAM MI, HELAL Mİ? SEN HANGİSİ OLUYORSUN ? GÜNDEM ÇOK DERİN CUMHUR İTTİFAKI KAYSERİ’DE ŞAHLANDI BİZ ŞAHİT OLDUK ÖNCE İNSAN OLALIM CUMHUR İTTİFAKI’NA ALGI OPERASYONU CUMHUR İTTİFAKI:17 MİLLET İTTİFAKI:0 ŞİİR TADINDA MUHABBET HELAL OYA TALİP OLAN HELAL İNSANLAR GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN ADINI YAZANLAR BİR ''DAVA'' VARMIŞ BİR ''ADAMI'' YOKMUŞ HAYVANLARI SEVİYORUZ AMA İNSANLARA DA AŞIĞIZ BU YAZIMI SANA YAZDIM! SOKAKLARA TABİ Kİ İNERİZ CAN VERİP GEÇİT VERMEYENLER! BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BÖYLE OLUR HER ŞEY BİR ANONSTAN İBARET (MİYDİ?) ANLAMADIK, ANLATAMADIK ! MİMAR SİNAN'I MİM-SİN YAPANLAR SİZLE HESABIM VAR ! ÖZGÜR MÜYÜZ ? BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN OKUTMA AŞKI KARDEŞE CAN, CANA KARDEŞ GEREK ! AŞK İLE EVET ! YILBAŞI MI? NOEL Mİ? NEREDESİN SEN? KIRMAYIN İNSANLARI EY İNSANOĞLU! "EDEBİYATIN HÜKÜMETİ·NDE YAŞAYIP,EDEBİYATIN HİKMETİNİ BİLEMEYENLERE"
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır