menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN ADINI YAZANLAR

İlhan YILMAZ
İlhan YILMAZ
30 Ocak 2019, Çarşamba
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanımızın ismini açıklamasından sonra tabir-i caizse arı gibi çalışıyor desek hiç de abartılı olmaz. Bir bakıyorsunuz davet edildiği evde bir lokma ekmeğe ortak olmuş,bir bakıyorsunuz cami çıkışında vatandaşlarının cenazesine omuz vermiş,bir bakıyorsunuz herhangi bir düğünde ya nikahı kıyan yada şahidi olmuş,bir bakıyorsunuz iş yeri açılışı,esnaf ziyaretleri,Melikgazi Belediyesin’de işinin başında,ilçe ilçe gezerek gönüllere nakış nakış sevgisini dokuyan bir insan olarak seçimlere hazırlanıyor.
 
Cumhurbaşkanımız Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı olduğunu ilk açıkladığında yüzlerce insan ve muhalefet partililerin karşısında salona girerken “Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayımız! ” dediğimde sahnede saldırıya uğrayarak çok zor anlar yaşamıştım.Şimdi bu kadar yürekten çalışan ve sağ sol,şu parti bu parti demeden herkese kucak açan bir başkanı görenler inşallah o olaydan utanıp oy değerlendirmesi yaparken ona göre görüşlerini yapacaklardır.
 
Memduh Başkan bu seçimlerde en çok konuşulan isim olacak, Kayseri’de yapılacak seçimlerde, Büyükşehirlerin oy ortalamasının üstünde bir rekor kıracağına can-ı gönülden inanıyorum.
Kocasinan Belediyesi Başkan Adayı Ahmet Çolakbayraktar, başkan adayı olacak olmayacak konuşmaları devam ederken, projelerini duyurup, hiçbir olumsuz yönlere kapılmayıp, emin adımlarla ilerleyen bir isimdi. Kocasinan’ı da çok rahat kazanıp daha da önemli işlere imza atacağından hiçbir kuşkum yoktur.
 
Melikgazi Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu, Talas Belediyesi’ne bir dönemde yaptıklarını hiç kimse görmemezlikten gelemez. Bu kadar değerli ve Kayseri’nin neredeyse en çok gelişen ve en gözde ilçelerinden bir tanesini Memduh Başkan’dan devralmayı  kesinlikle en çok hak eden bir isimdi. Palancıoğlu Başkan bu dönemde Kayseri’de kültüre en çok destek veren ve  her kesimi düşünerek etkinlikler düzenleyen, halkının isteklerine ve görüşlerine anında cevap vererek; genç,dinamik ve başarı aşkıyla yanan koca yürekli bir başkan olarak yolunda ilerlemeye devam ediyor. Melikgazi İlçesi’ne bağlı olan bir kısım vatandaşlarımız Memduh Başkan’ın gittiğine ne kadar üzülse de Palancıoğlu Başkan’ın hızlı bir başlangıç yaparak, çok doğru bir karar olduğuna anında şahitlik edeceklerine inanıyorum.
 
Talas Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Yalçın, yediden yetmişe herkesin sevgisini kazanmış,sağ sol parti demeden herkesin kesinlikle gözü kapalı destekleyeceği bir isim.Yalçın Başkan nam-ı değer ‘’Devlet Baba’’ Talas İlçesi’ne  büyük bir armağandır. Kayseri’yi Kayseri yapan bir isimden bahsediyoruz.Ömrünü Büyükşehir yöneterek geçirmiş bir isimden bahsediyoruz.Talas ilçesinde yıllardır oturmuş ve Talas’ın sorunlarını en iyi şekilde bilip, çözüm yoluna gidecek bir isimden bahsediyoruz.Yalçın Başkan’ın bu dönemde Talas ilçesine yapacağı projeler dünya modeli olacak projelerdir. Eeee ilçe bunu sonuna kadar hak etmiyor mu sizce de?  Talas’ta rekor bir oyla Başkanlığı alacağına kesinlikle eminim.
 
Hacılar Belediyesi Başkan Adayı Bilal Özdoğan, Doğan Ekici Başkan’ın yardımcısı olarak görev yapmış daha sonrasında Ekici Başkan’ın rahatsızlığından dolayı Başkan Vekili olarak görevine devam etmiş bir isim.Hacılar halkı şuan kendisine çok sitemli ve kızgın.Gönlünü alması biraz zaman alır mı onu da kendisinin yoğun çalışması ve halk ile diyaloğu belirleyecek.”Sokak köpeklerinden dolayı dilekçe verdik ama ilgilenmediler, oy felan yok!” diyen Hacılar halkı bence bu kızgınlığını yenecek ve Bilal Başkanı destekleyecektir.31 Mart seçimlerinde Hacılar ilçemizde kesin olarak görülen bir başka ilçemizdir.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
KAYSERİ AK PARTİNİN KALESİ Mİ? BEN YAZDIM SEN OKU... ŞUNU DA SÖYLEYİM Mİ? MİLLETİN NABZI! MİLLET, VEKİLİNİ TANIMIYOR! BAŞKAN KAPIYI SÖKMÜŞ CAHİLSEN OKUMA ŞEHİR DERTLİ ÖĞRETMENLERE TATİL HARAM MI, HELAL Mİ? SEN HANGİSİ OLUYORSUN ? GÜNDEM ÇOK DERİN CUMHUR İTTİFAKI KAYSERİ’DE ŞAHLANDI BİZ ŞAHİT OLDUK ÖNCE İNSAN OLALIM CUMHUR İTTİFAKI’NA ALGI OPERASYONU CUMHUR İTTİFAKI:17 MİLLET İTTİFAKI:0 ŞİİR TADINDA MUHABBET HELAL OYA TALİP OLAN HELAL İNSANLAR GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN ADINI YAZANLAR BİR ''DAVA'' VARMIŞ BİR ''ADAMI'' YOKMUŞ HAYVANLARI SEVİYORUZ AMA İNSANLARA DA AŞIĞIZ BU YAZIMI SANA YAZDIM! SOKAKLARA TABİ Kİ İNERİZ CAN VERİP GEÇİT VERMEYENLER! BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BÖYLE OLUR HER ŞEY BİR ANONSTAN İBARET (MİYDİ?) ANLAMADIK, ANLATAMADIK ! MİMAR SİNAN'I MİM-SİN YAPANLAR SİZLE HESABIM VAR ! ÖZGÜR MÜYÜZ ? BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN OKUTMA AŞKI KARDEŞE CAN, CANA KARDEŞ GEREK ! AŞK İLE EVET ! YILBAŞI MI? NOEL Mİ? NEREDESİN SEN? KIRMAYIN İNSANLARI EY İNSANOĞLU! "EDEBİYATIN HÜKÜMETİ·NDE YAŞAYIP,EDEBİYATIN HİKMETİNİ BİLEMEYENLERE"
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır