menüler
HAVA DURUMU

REZALET...

Demet ÖZTÜRK
Demet ÖZTÜRK
21 Nisan 2019, Pazar

Kayserispor, Galatasaray deplasmanında 3-1 mağlup oldu.

Normal şartlarda da alınabilecek bir sonuç.

Ancak Türk Telekom'da şartlar pek de normal değildi.

Kadro kalitesi bakımından rakibinden zayıf olan Kayserispor, maça da çok iyi başladı.

1-0 öne geçti, daha sevinci bitmeden 16'da kalesinde beraberlik golünü gördü.

Her şey de zaten bundan sonra başladı.

Hakem Arda Kardeşler diye eyyamcı biri öyle kararlar verdi ki bir hafta önce Fenerbahçe beraberliği sonrasında feryat figan eden Galatasaray'ı adeta göz göre göre kollayarak ekmeğine yağ sürdü.

Kayserispor'lu futbolcuların daha birinci faulünde sarı kartı çeken Arda Kardeşler, 19. dakikada Emre Akbaba'nın Sapunaru'nun suratına patlattığı tekmeyi de "hafif kusur" olarak sarı kartla geçiştirdi.

Her halükarda kırmızı kartlık bir hareketti. Bunun sana bana göresi yok, resmenbaba gibi bir kırmızı karttı.

Daha sonra aynı Arda Kardeşler "talimat alırmışçasına" Kayserispor'u doğradıkça doğradı.

Lopes'i atarak Galatasaray'ın işini kolaylaştıran Arda Kardeşler'in bu hamlesi maçı da bitirdi.

Sonuç olarak; bir hafta önce her türlü "mızmızlığı" yapan, hakemler üzerinde yapmadığı açıklama kalmayan Galatasaray muradına ererken, kurban olarak da Kayserispor seçilmişti.

Ne diyelim, yazıklar olsun.

Video Hakem Sistemi  olsa ne yazar olmasa ne yazar. Her halükarda  İstanbul takımları istedikleri gibi at oynatabiliyorlar.

 

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
Mazeret Yok... Tribüne oynarsak kaybederiz İTE KAKA 1 PUAN REZALET... HAZIRLIK MAÇI DA OLSA... HİÇ YOKTAN ‘VAR’ Nazarlık Olsun! Kayserispor Eksildikçe Büyüyor Kayserispor eksildikçe büyüyor Mensah Farkı... Muhteşem Galibiyet... MUHTEŞEM GALİBİYET Artık Vites Yükseltme Zamanı Evdeki Hesap Çarşıya Uymadı! EVDEKİ HESAP ÇARŞIYA UYMADI Kayserispor’dan Seriye Devam Kayserispor’dan seriye devam Erciyesspor’a ‘VEFA’ Ligde Her Şey Olabilir... Karaman’ın Karnesi ‘taktirlik’ BİR DOĞRU TÜM YANLIŞLARİ GÖTÜRDÜ Özlemişiz! Nerden Tutsan Elinde Kalır! Nerden tutsan elinde kalır! Bu Çocuk Okumaz! Tek İhtimalli Maç... Malzemeden çalarsanız iyi yemek yapamazsınız... Kritik Dönemeç... Dökme Suyla Değirmen Dömez! Balık Baştan Kokar... SEVİNMELİ Mİ? SADECE YENİLMEDİ!.. Testi Kırılmadan Kayserispor'dan futbol dersi İnadına Kayserispor KAYSERİSPOR UYGUN ADIM ONURLU BERABERLİK TRİBÜNDE DOSTLUK SAHADA REKABET KADİR HAS MABED OLMA YOLUNDA KAYSERİSPOR KARİZMAYI ÇİZDİRDİ ALAYLI MI? MEKTEPLi Mi ? ŞAPKADAN TAVŞAN ÇIKTI KAYSERİ ELİ DEĞMİŞ KS'NİN AYAK SESLERİ ZOR DOSTUM ZOR! TAKIMDA IŞIK VAR SARIIII...KIRMIZIIII... OH BE! RÜYA KÂBUSA DÖNDÜ NEDEN OLMASIN!.. HARAKİRİ YAPTILAR! SÖZÜN BİTTİĞİ YER! KARNE DÜZELECEK! ADIM ADIM... DİRİLİŞ MAÇI! KAYSERİSPOR SÜPER LİG’E AKREDİTE OLDU! İZMİR HAVASI ÇARPMASIN FİNAL MAÇLARI BAŞLADI KAYSERİSPOR UZATTI! YENİLGİYİ HAK ETTİ! BANKO KAYSERİSPOR ŞAMPİYONLUK GELİYOR AKHİSAR’A İLAÇ OLDU KREDİ ERKEN TÜKENDİ! KAYSERİSPOR MEST ETTİ KAYSERİSPOR İKİ KULVARDA DA ZİRVEDE KAYSERİSPOR TERLEMEDEN ÖNCE İYİ MÜCADELE KAYSERİSPOR’UN YEDEKLERİ YETTİ YENİ KAHRAMAN DRENTHE KAYSERİSPOR’DA TEK EKSİK TARAFTAR YANLIŞ ATA BİNERSENİZ DEĞİŞTİRİLİR KAYSERİSPOR’UN İMDADINA DEVRE YETİŞTİ KAYSERİSPOR’UN İMDADINA DEVRE YETİŞTİ ŞAPKALAR ÖNE BU MAÇIN MAZERETİ YOK GÜZEL OLAN 3 PUAN ERCİYESSPOR BAĞIRA BAĞIRA GİDİYOR KAZANAMAZSAN KAYBETME KAYSERİSPOR UNUTANLARA HATIRLATTI KÖTÜNÜN İYİSİ ERCİYESSPOR PRANGADAN KURTULDU
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır