menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Şehrimizde spor aktiviteleri

Beyhan ASMA
Beyhan ASMA
12 Temmuz 2021, Pazartesi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge kapsamında Büyükşehir Belediyesi’nin işlettiği tüm sosyal tesislerin hizmete açıldığını halkımıza duyurdu. Başkan Büyükkılıç, “Tüm sosyal tesislerimizde her türlü önlemi

aldık. Vatandaşlarımız artık gönül rahatlığıyla sağlıklı güvenli bir ortamda hem spor yapabilecek sosyalleşecek hem de yeme içme tesislerimizden faydalanabilecek demiştir.

 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olan Spor A.Ş.’ye bağlı sosyal tesisler bilindiği üzere 2 Haziran itibariyle yeniden vatandaşların hizmetine açılmıştır. Normal sürece uygun hale getirilen ve her türlü dezenfeksiyon işlemleri yapılan sosyal tesislerde vatandaşlar gönül rahatlığıyla spor yapabilecekler. Bu konu hakkında görüşlerini belirten Başkan Büyükkılıç, tüm spor tesislerin 09.00-21.00 saatleri arasında açık olacağını ve şehrimizin tüm alanlarında korona virüs tedbirleri ve önlemlerini en üst seviyede tuttuk. Şükürler olsun meyvelerini de alıyoruz. Normalleşme Genelgesi kapsamında kademeli olarak açılıyoruz. Büyükşehir Belediye bünyesindeki Spor A.Ş.’ye bağlı spor salonları bu sürece hazır. Kayseri’mizi daha güvenli ve daha sağlıklı yarınlara taşımak için azami gayret gösteriyoruz demiştir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi spor salonlarında gerekli bütün önlemleri aldı. Yeniden açılan sosyal tesislerimiz şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından her yıl yaz aylarında şehrin farklı noktalarında, belirlenen açık alanlarda uzman eğitmenler eşliğinde yapılan sabah sporları da kaldığı yerden devam ediyor. Vatandaşlar pandemi kuralları kapsamında hafta içi her sabah 07.15-08.15 saatleri arasında sabah sporlarını uzman eğitmenler eşliğinde parklarda yapabilme imkanına kavuşmuş olacak.

Bütün vatandaşlarımıza sağlık dolu günler ve bol spor aktiviteleriyle geçen neşeli hareketli günler diliyorum.

En Çok Okunan Yazıları

Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır