menüler
HAVA DURUMU

GÖNLÜMÜZDE DARBECİYE YER YOK

Ahmet TAŞ
Ahmet TAŞ
16 Temmuz 2019, Salı
Ülkemizde Osmanlı döneminden başlayarak Cumhuriyet döneminde de zaman zaman yaşanan millet iktidarına karşı yapılan darbe ve darbe girişimleri milletimizin gölünde asla kabul görmemiştir.
 
Sultan Abdulaziz’i tahttan indirip suikastle katledenler, ulu hakan sultan Abdulhamit’i türlü entrikalarla tahttan indirenlerin destekçileri dış güçlerdi.
 
27 Mayıs 1960 günü millet iktidarına darbe yapıp seçilmiş başbakan Adnan MENDERES, bakanları Fatin Rüştü ZORLU ve Hasan POLATKAN’ı katleden darbecilerin ağa babaları batılı emperyalistlerdi.
 
12 Eylül 1980’de yaptıkları kanlı darbe ile milletin meclisini, hükümetini, partilerini kapatan ömrünün baharındaki 50 gencimizi acımadan, hukuk tanımadan katleden, milletin seçtiği siyasetçileri yıllarca işkence altında cezaevlerinde tutan, dönem içinde 1208 vatandaşımızın ölümüne sebep olan darbecilerin ağa babaları da ABD idi, bizim çocuklar başardı diye de taltif edilmişlerdi.
 
Milletin seçtiği iktidara karşı silahlı kuvvetler kullanılarak yapılan, meşru hükümeti görevden uzaklaştırıp partileri kapatıp on binlerce gencimizi eğitim hakkından mahrum bırakıp, binlerce asker ve memurumuzu işinden, aşından uzaklaştıran 28 Şubat post modern darbesinin emir verenleri ABD, AB ve Siyonist İsrail’di.
 
Milletimizin göğsünü siper ederek 250 şehit, 2200 yaralı verme pahasına püskürttüğü 15 Temmuz 2016 kanlı darbe kalkışmasının failleri emri Batı’dan alan satılmış FETÖ örgütü idi.
 
Osmanlıdan bu yana milli olana karşı kökü dışarda millet düşmanı, milletimizin verdiği silahlar kullanılarak, milletimizin iradesine karşı yapılan yüzlerce şahit ve binlerce yaralıya mâl olan, ülkemizin ve milletimizin önünü keserek büyük zararlara uğramamıza sebep olan, millet ve devlet düşmanlarının yaptığı kökü dışarda darbe ve darbe girişimleri asla milletimizin gönlünde yer almamıştır.
 
Başta 15 Temmuz darbe girişimi olmak üzere tüm kökü dışarda darbe girişimlerinde can veren şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, yaralananlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kökü dışarda darbecilere karşı yapılan ilk seçimlerde ders vererek onları gönlünde mahkûm eden milletimizi tebrik ediyorum.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
ŞUYUU VUKUUNDAN BETER (KADEM’İ İKNA EDİN) AİLE CİNAYETLERİ VE SEBEP OLAN YASALAR KANUNLAR HERKES İÇİNDİR ZERRE MİSKALDE HİZMET ETSE… BİRLİKTE BİZ OLACAĞIZ KEŞKE YAŞANMASAYDI “BİZE YAPILSA NE YAPARDIK” HUKUKSUZDUR, AYIPTIR, GÜNAHTIR KEŞKE VALİ EN SON KONUŞSAYDI DEVAMINI BEKLİYORLAR GÖNLÜMÜZDE DARBECİYE YER YOK NASIL BİR İRADE Kİ! CAMİLERİMİZ TEMİZ VE ESTETİK OLMALIDIR GÖNÜLLÜ KURULUŞLARDA ANLAMLI BAYRAMLAŞMA KARA BİR LEKE ÇERKES SÜRGÜNÜ RAMAZAN VE KAYSERİ RAMAZAN SEVABIMIZ OLSUN HATTABOĞLU ÖMER NEYİNİZ OLUR? ADALET HERKESE HER ZAMAN LAZIM KAZANMANIN YOLU STRATEJİ VE İTTİFAKTAN GEÇER YEREL SEÇİMLER VE UYARILAR ADINI ANMAYACAĞIM MEMURLAR KADROLARINDA ÇALIŞSIN, İKAMET ETSİN GÖNÜLLER İNCİNMESİN, SEVENLER KÜSMESİN BİN YIL SÜRMEDİ AMA…… ZULMÜ DEVAM EDİYOR MAZLUMDER’İN 21. YILI ATANMIŞLAR VE SEÇİLMİŞLERİN YÜKLERİ PAYLAŞILMALI DEVLET! SİVİL TOPLUMA GÜVEN VERMELİ SUÇ BAŞKASININSA NEDEN BAŞKASI MAHKUM HER ŞEYİ DEVLET Mİ YAPMALI, KAMU YARARI OLMAYAN ÜVEY EVLAT MI? AÇ KALAN KÖPEK FIRIN YIKAR ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ Mİ YAKMALI 28 ŞUBAT HORTLADI BOŞANMALARDA İLK 5 YILA DİKKAT ADALET! KİMLER İÇİN? İNSAN HAKLARI GÜNÜ VE MAZLUMDER ÖDÜLLERİ KUBBEDE BİR HOŞ SADA BIRAKIN ÇANAKKALE'Yİ YAŞAYARAK ZİYARET 28 ŞUBAT ZULMÜ YENİDEN Mİ? 28 ŞUBAT ZULMÜ YENİDEN Mİ? MAHKEME KARARI MI KOMİSYON KARARI MI? ÜSTÜN! KÜÇÜK MİLLET MECLİSLERİ VE ADANA BULUŞMASI KEŞKE AZ KONUŞSA KEŞKE AZ KONUŞSA PROTOKOL LİSTELERİ GÜNCELLENMELİ DEĞİL Mİ? KAYBETMEZSİNİZ, DUA ALIRSINIZ MAZLUMDER’İN ADALET ARAYIŞI SENDİKALAR ÜYELERİN VE MİLLETİNDİR KAMU YARARI BELGESİ OLMAYANLAR ÜVEY EVLATLAR MI? YAKIN TARİHİMİZİN UTANÇ GÜNÜ, 12 EYLÜL 1980 SAVAŞ MEYDANI MI? AKRABALARIN MI, CEMAATİN Mİ? BAYRAM KİMLERİN! SATHI MÜDAFAA VE TOPTAN KORUMA BUNLAR YAPILMASI ZOR ŞEYLER MİDİR? HATTAPOĞLU ÖMER NEYİMİZ OLUR DEVLET PARALELLERE NE YAPSIN? RAMAZAN DA SİVİL TOPLUM VE BELEDİYELER RAMAZAN’da KAYSERİ 24 HAZİRAN SONRASI ADALET İÇİN NE YAPILACAK GELİR’DE AD-Lİ İLAHİ SORAR ÖMER’den ONU 24 HAZİRAN SEÇİMLERİ VE VEKİL ADAYLARI 5 YAŞINDA İDİM POLİTİKADA GÖNÜL ADIMLARI CUMHURBAŞKANI YETKİSİNİ KULLANMALI RAKİP DEĞİRMENİNE SU MU TAŞIYORUZ? 15 TEMMUZ’U BÖYLE KUTLADIK
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır