menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

VODAFONE FREEZONE’DAN SINGLE ÇIKARMA ŞANSI

İsa ALTUN
İsa ALTUN
05 Mart 2018, Pazartesi
Gençlerin ortak tutkusu müziğe bugüne kadar 90 milyon TL’lik yatırım yapan Vodafone FreeZone, genç müzikseverler için yeni özgürlük alanları sunmaya devam ediyor. Geçen yılın sonunda hizmete açtığı Vodafone FreeZone Stüdyo ile gençlere profesyonel kayıt yapma imkânı sunan marka, şimdi de “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması” ile Türkiye’nin yeni genç sesini seçecek. Vodafone FreeZone, bu yarışmayla 5 yılda 20 bin genç müzisyene single çıkarma şansı sunacak.
 
Gençleri her alanda müzikle buluşturmayı hedefleyen Vodafone FreeZone, müziğin dijitalleşmesine yönelik yatırımlarına bir yenisini ekledi. Müziğe bugüne kadar 90 milyon TL’lik yatırım yapan Vodafone FreeZone, gençlere profesyonel kayıt yapma imkânı sunmak üzere geçen yıl hizmete açtığı Vodafone FreeZone Stüdyo’nun ardından şimdi de “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması” ile Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemeye hazırlanıyor. Ülkenin dört bir yanından 14-26 yaş arası gençlerin katılımına açık olan yarışmayla, 5 yılda 20 bin genç müzisyene single çıkarma şansı sunulacak. Şubat başından bu yana 1.000’e yakın başvurunun alındığı yarışmaya toplam 2 bin kişinin başvurması bekleniyor. Vodafone FreeZone, yeni müzik yatırımı “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması” ile müziğe 5 yılda 100 milyon TL daha yatırım yapma hedefine doğru önemli bir adım atmış oldu.
 
Engin Aksoy: “Gençlerin müzik tutkusuna yatırım yapmayı sürdürüyoruz”
 
Türkiye’de “müzik” ve “müzik alanında genç yetenekleri desteklemek” denince akla gelen ilk marka olmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:
 
“Vodafone FreeZone ile gençlerin yeteneklerini özgürce sergileyebilecekleri alanlarda onlara fırsatlar sunuyoruz. Gençlerin yetenekli olduğu sanat dallarından müziğe özel önem veriyoruz. Gençlerle ilişkilerimizi daha da güçlendirmek için gençlerin ortak tutkusu müziği sahipleniyoruz. Müziğe bugüne kadar 90 milyon TL’lik yatırım yaptık. Şimdi bu yatırımımızı ‘FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması’ ile bir adım ileriye taşıyoruz. Gençlere Türkiye’nin 81 ilinden dijital ortamdan başvuru yapıp yarışmaya dahil olma fırsatı sunuyoruz. Gençlerimizi Türkiye’nin genç sesi olmaya davet ettiğimiz bu yarışmayla 5 yılda 20 bin genç müzisyene single çıkarma şansı tanıyacağız. Vodafone FreeZone olarak, kendi çizdikleri özgürlük yolculuklarında gençlere yol arkadaşı olmaya devam edeceğiz.”
 
Hem halk hem jüri oylayacak
 
Bu yıl ilk kez yapılacak “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması” için gençler, telefonlarını kullanarak şarkılarını kaydettikten sonra videolarını internete yükleyerek başvuru yapabilecekler. Yarışmaya son başvuru tarihi 12 Mart olacak. Ön elemeyi geçen 30 kişi, Çeyrek Final’de FreeZone Stüdyo’da performanslarını sergileyecek. Bu performanslardan çıkacak videoların internette yayınlanmasının ardından dijital kanallar üzerinden yapılacak halk ve jüri oylamasıyla 15 genç yarı finalist belirlenecek. Yarı Final’de genç yarışmacılar, bir kez daha FreeZone Stüdyo’da performanslarını sergileyecek. Gençlerin performans videoları ve jürilerin yorum videoları halk ve jüri oylamasına açılarak 5 genç finalist belirlenecek. Büyük Final’de genç finalistler FreeZone Stüdyo’da canlı yayında performanslarını sergileyecek. Canlı yayın esnasında yapılacak halk oylaması sonucu birinci olan genç müzisyen, single çıkarma şansı yakalayacak.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır