menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Teknolojik Uygulamalar

İsa ALTUN
İsa ALTUN
01 Şubat 2019, Cuma
Tepe Servis, hizmetlerini yönetmek için geliştirdiği “ontime” iş takip sistemi ile hizmet kalitesinde fark yaratıyor. Tümüyle yerli bir yazılım olan ontime ile cep telefonları üzerinden operasyonun tüm aşamaları uzaktan erişimli ve gerçek zamanlı olarak yönetiliyor, şeffaf bir şekilde raporlanıyor.
 
 
 
Tepe Servis, “ontime” iş takip sistemi uygulaması ile tesis yönetiminden, temizlik projelerine, teknik bakım onarım takibinden, hasta yönlendirme/taşıma hizmetlerine ve off – site ATM temizliğine kadar tüm kurumsal hizmet operasyonlarını online olarak cep telefonları ile izleyip, yönetebilecek bir sistem oluşturdu.
 
 
 
Tepe Servis bünyesinde hizmet veren TEPE Çağrı Merkezi üzerinden de komut alan sistem ile temizlik, teknik arıza ve benzeri tüm hizmetlerin hem rutin tanımlamaları hem de anlık ihtiyaçları, cep telefonları ile ilgilisine bildiriliyor, işin bitimi fotoğrafı ile birlikte raporlanıyor ve merkezden yönetilebiliyor.
 
 
 
 İş emirlerinin açılma/kapatılma zaman verileri başta olmak üzere tüm entegre tesis yönetimi verilerini sistematik olarak takip ediliyor. Böylece raporlayan yazılım ile yöneticiler uzaktan erişimli bir şekilde operasyonun bütününü yönetiyor, denetliyor, raporlara ulaşabiliyor.
 
İş süreçleri sistematik olarak takip ediliyor
 
Kurumsal destek hizmetlerini uzaktan erişimli ve gerçek zamanlı yönetebilmek amacıyla kendisi de yerli bir yazılım firması olan İDVLABS ile ortak ARGE çalışmalarını başlattıklarını belirten Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdürü Canan Çakmakcı; birlikte geliştirilen “ontime” uygulaması sayesinde iş süreçlerinin daha yakından yönetilebilir hale geldiğini, optimizasyon sağlandığını ve daha da önemlisi sektörde büyük ihtiyaç duyulan şeffaflığın sağlandığına dikkat çekti.
 
 
 
Çakmakcı konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “Tesis, fabrika ve AVM’lerde,  ister temizlik ister teknik bakım onarım konusunda olsun, hem rutin programlı işleri hem de anlık tespit edilen durumları cep telefonlarındaki uygulamamız vasıtasıyla ilgilerine iş emri olarak iletiyor devamında tamamlanma sürecini takip ediyoruz.  Bir başka uygulamamız da Banka projelerimizde, off-site ATM temizliklerinde. Yazılımımız, günlük temizlenmiş olan ATM listesini, fotoğrafları ile birlikte raporluyor. Bu sektörümüz için büyük bir ihtiyaç.
 
 
 
Tepe Servis olarak her zaman hizmette kalite misyonu ile çalışıyoruz, işverenlere sağladığımız açık ve şeffaf raporlama ile bu noktada fark yarattık, aldığımız olumlu dönüşler de bunu tescilliyor.
 
Her biri dev birer kampüs olan Şehir hastanelerinde hasta taşıma, refakat, hasta yönlendirme, oda destek, temizlik gibi hizmetlerimizin tümünü cep telefonları uygulamamız ile yönetebiliyoruz. Tepe Servis ontime projelerde bütçe ve zamandan tasarruf sağlıyor, zaman ve iş gücü analizi yapılabiliyor.” dedi.
 
%100 yerli yazılım
 
Ontime programının saha operasyonları ve makine/ekipman bakım-teknik servis süreçlerinin yönetiminde kuruluşlara büyük katkılar sağladıklarını belirten İDVLABS Genel Müdürü Mehmet Surav, “Süreç yönetiminin karekod, lokasyon ve fotoğraflarla belgelendirilmesi, üstelik bunu mobil uygulama seviyesinde sahada uygulayabilen bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz.
 
 
 
 Sahada bu konuda bize güvenen ve firmamızla çalışmayı tercih eden Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. ile çalışmak bizim için büyük bir adımdır. Mobil uygulama üzerinde sade olan ara yüzümüzün arkasında güçlü, kompleks ve iletişim yapısı sıfırdan yazılmış bir kod yapısı yer almaktadır.  Üstelik tüm sistemimiz alanında deneyimli ekibimiz tarafından %100 yerli yazılım anlayışını benimsenerek oluşturulmuştur. Teknoloji ile günlük yaşamı her alanda buluşturmak adına çözümler üretmeye, ülkemize katma değer yaratmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır