menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Teknoloji çocukların yanında

İsa ALTUN
İsa ALTUN
13 Ekim 2016, Perşembe
Çocuklarımız geleceğimizin teminatı. Onların güvenliği de en önemli unsur. Okullar açıldı ve her sabah çocuğunuzu uğurladıktan sonra sizin de işinize mi gitmeniz gerekiyor? Evden her çıkışınızda, aklınız, okul çıkışında eve dönecek olan çocuğunuzda mı kalıyor? En değerli varlığınızın güvenliğinden emin olmak için sürekli telefonla kontrol etmek zorunda mı hissediyorsunuz? Oysa Kale Alarm ile tüm bu tedirginlikten kurtulabilir.

Mobil uygulama ile kolaylık

Okullar açıldı ve her sabah çocuğunuzu uğurladıktan sonra sizin de işinize mi gitmeniz gerekiyor? Evden her çıkışınızda, aklınız, okul çıkışında eve dönecek olan çocuğunuzda mı kalıyor? En değerli varlığınızın güvenliğinden emin olmak için sürekli telefonla kontrol etmek zorunda mı hissediyorsunuz? Oysa Kale Alarm ile tüm bu tedirginlikten kurtulabilir, çocuğunuzun eve girdiği andan itibaren eve giriş sinyalini mobil uygulamanızdan kontrol edebilir, tam anlamıyla güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Hayatı kolaylaştırıyor

Türkiye’de güvenliğin adresi olan Kale Alarm ile siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişilere karşı koruyabilirsiniz. Üstelik evinizi Kale Alarm güvencesiyle tam kapsam koruma altına alırken, yaşam standardınızdan ödün vermenize de gerek kalmaz. Kale Alarm ile evinizi korurken aynı zamanda; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik ve tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olursunuz. Kale Alarm sistemini, kablolu ya da kablosuz olarak seçebilirsiniz.

Türk Telekom Kristal Elma Festivali’nden Beş Ödül

Bilişim teknolojisindeki gelişmelere paralel olarak, ülkemiz şirketleri yurt dışında da önemli ödüller kazanmaya devam ediyorlar. Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, yaratıcı sektörlerin buluştuğu en önemli organizasyonlardan biri olan Kristal Elma 2016’da, biri Kristal Elma olmak üzere, 3 farklı kategoride Gümüş Ödül, bir diğer kategoride ise Bronz Ödül alarak toplam 5 ödülün sahibi oldu.

Üst üste 8 yıldır Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası olan Türk Telekom, 2016’nın son çeyreğinde de farklı proje ve kategorilerde ödülleri toplamaya devam ediyor. Türk Telekom son olarak, 5-7 Ekim tarihleri arasında düzenlenen; Türkiye’nin ve dünyanın en saygın iletişim ödülleri arasında gösterilen Kristal Elma Ödülleri’nde de önemli bir başarıya imza attı.

Kristal Elma Ödülleri kapsamında Tivibu, TBWA/İstanbul tarafından hazırlanan Seç-İzle uygulamasının tanıtıldığı “Orman” temalı radyo reklamı ile Radyo/Hizmet kategorisinde Kristal Elma’nın sahibi oldu.

Türk Telekom ayrıca üç kategoride de Gümüş Ödül kazandı. Bu projeler arasında; Toplumsal Sorumluluk Ticari Kuruluşlar ve Markalar kategorisinde Ultra tarafından hazırlanan “Türk Telekom Telefon Kütüphanesi”; Kampanyalar/Radyo Kampanyası kategorisinde TBWA/İstanbul tarafından hazırlanan “Türk Telekom Tivibu Seç İzle” ve Radyo/Hizmet kategorisinde yine TBWA/İstanbul imzalı “Tivibu Şampiyonlar Ligi- Sabri” yer alıyor.

Dijital/Online Film/Hizmet kategorisinde Punch tarafından hazırlanan “Türk Telekom Bulut Depo, Zümrüt Fotoğraf Stüdyosu Filmi” ise Türk Telekom’a Bronz Ödül’ü getiren proje oldu.

Türk Telekom Grubu Hakkında:

175 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon şirketidir. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza ederek ve tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir. Türk Telekom, Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet, telefon, TV alanlarındaki ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında bir araya getirmiştir.

Türk Telekom Grubu Şirketleri , “Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” olarak mobil, internet, telefon, TV hizmetlerini sunmaktadır. Türk Telekom Grubu Şirketleri bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağına ve zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. 30 Haziran 2016 itibariyle 12,9 milyon sabit erişim hattı, 8,3 milyon geniş bant ve 18 milyon mobil aboneye hizmet vermektedir. Türk Telekom Grubu Şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 33.625 çalışanıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., PSTN ve toptan genişbant hizmetlerini sunmakta olup, mobil operatör Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., perakende internet hizmeti , IPTV, Uydu TV, Web TV, Mobile TV, Smart TV Hizmetleri sağlayıcısı TTNET A.Ş., Televizyon yayıncılığı ile isteğe bağlı yayıncılık (VOD) hizmetleri sağlayıcısı Net Ekran Şirketleri, yakınsama teknolojileri şirketi Argela Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş., BT çözüm sağlayıcısı Innova Bilişim Çözümleri A.Ş., çevrimiçi eğitim yazılımları şirketi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., çağrı merkezi şirketi AssisTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., toptan veri ve kapasite servis sağlayıcısı Türk Telekom International ve iştiraklerinin yüzde 100'üne sahiptir.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır