menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

TechRadar Mobil Okur Ödülleri

İsa ALTUN
İsa ALTUN
13 Kasım 2019, Çarşamba

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, her yıl gerçekleştirilen TechRadar Mobil Seçim Tüketici Ödülleri (MCCA) 2019'da iki prestijli ödülün sahibi oldu.

 

Bu yıl 19.su gerçekleştirilen törende HUAWEI P30 Pro'yu En İyi Kameralı Telefon ve HUAWEI P smart 2019’u En İyi Fiyat-Performans Telefonu olarak seçen jüri ve kullanıcılar, Huawei'nin mobil fotoğrafçılıktaki liderliğinin yanı sıra tüketicilerin çok üstün özellikli akıllı telefonları cazip bir fiyata satın alabileceğini kanıtladı.

 

Ödül töreninde HUAWEI P smart 2019’nun bu başarısı anons edilirken, “HUAWEI P smart 2019, jüri üyeleri tarafından gelişmiş tasarımı ve etkileyici depolama kapasitesiyle övgüyle ödüllendirildi” denildi.

 

Bu ödülü, hemen arkasından HUAWEI P30 Pro’nun kazanan ilan edildiği En İyi Kameralı Telefon kategorisi izledi. Huawei’ye ödülü takdim edilirken, “Bir telefona dört kamera birden koymanın biraz hile yapmak olduğunu düşünebilirsiniz, ancak Huawei, bu teknolojiyle mükemmel bir kamera konfigürasyonu oluşturabileceğini gösterdi” denildi.

 

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Mobil Cihazlar Başkan Yardımcısı Li Changzhu ödül töreninde yaptığı açıklamada, "TechRadar'daki tüketiciler ve teknoloji uzmanları tarafından bir kez daha ödüllendirilmekten onur duyuyoruz. Ayrıca, HUAWEI P Serisi cihazlarımız için de iki ödül birden almanın mutluluğunu yaşıyoruz. HUAWEI, tüketicilere yeni ve gelişmiş akıllı telefon fotoğrafçılığı deneyimleri sunarak mobil fotoğrafçılığın sınırlarını zorlamayı taahhüt ediyor." dedi.

 

Huawei, yeni P30 Pro'yu Eylül 2019'da piyasaya sundu ve HUAWEI P serisinin estetik tasarımına ve yenilikçi fotoğraf teknolojisini geliştirerek devam ettirdi. Yeni P30 Pro, renk tasarımında şık geliştirmelere, gelişmiş fotoğraf ve video düzenleme işlevlerine sahip.

 

HUAWEI P30 serisi, 17 milyon âdetin üzerinde satışla tüketicilerin favorisi olmaya devam ediyor. Avrupa Görüntü ve Ses Birliği (EISA) dahil olmak üzere dünyadaki birçok yetkili kuruluş tarafından sevilen ve ödüle layık görülen HUAWEI P30 Pro, EISA tarafından “EISA Best Smartphone 2019-2020” olarak seçilmişti.

 

 

DYO GELECEĞE NEFES OLUYOR

 

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ülke genelinde başlatılan ‘’Geleceğe Nefes’’ isimli fidan dikme projesine DYO Dilovası Organize Sanayi Bölgesi’nde destek veriyor.


 Gelecek kuşaklara daha yeşil bir Türkiye bırakma konusunda duyarlılık geliştiren bakanlık, 11 Kasım 2019 tarihinde birçok noktada fidan dikme eylemi gerçekleştirecek.

Doğanın korunmasını ve doğanın en iyi şekilde yarınlara bırakılmasını önemseyen DYO’nun da sahiplendiği proje ile, 81 ilde 2023 noktada fidan dikilecek. Yaklaşık 11 milyon fidanın saat 11:11’de aynı anda dikileceği proje sayesinde gelecek nesiller için temiz bir hava, yeşil bir çevre için yatırım yapılacak.

Geleceğe nefes olacak bu proje Türkiye’nin 81 ilinde belirlenen birçok noktada aynı gün ve aynı saatte gerçekleşecek.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır