menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

PERYÖN’DE YENİ ATAMA...

İsa ALTUN
İsa ALTUN
02 Ekim 2020, Cuma
 
TÜRKİYE İnsan Yönetimi Derneği’nin Genel Sekreterliği görevine sivil toplum yönetimi ve iletişimi alanında uzman bir isim olan Emre Tamer atandı.
Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin yeni Genel Sekreteri belli oldu. Sivil toplum yönetimi ve iletişimi alanında uzman bir isim olan ve şimdiye kadar STK’lar için yaptığı strateji, proje tasarımı ve yönetimi çalışmalarıyla tanınan Emre Tamer, PERYÖN Genel Sekreteri görevine getirildi.
Son olarak Gün + Partners’ın STK’larla İletişim Koordinatörlüğü görevini yürüten Emre Tamer, 2016 - 2019 yılları arasında İstanbul Tahkim Derneği (ISTA) Kurucu Genel Sekreterliği görevini üstlendi.
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu çatısı altında (TÜRKONFED) 2005 - 2016 yılları arasında çeşitli görevlerde bulunan Tamer, aynı yapı içinde yer alan Sektörel Dernekler Federasyonu’nda da (SEDEFED) aktif olarak yer aldı. Tamer, SEDEFED’de; Genel Sekreter, Avrupa Birliği Uzmanı, Sektörel Ekonomi ve Rekabet Uzmanı pozisyonlarında çalıştı.
2015 - 2016 arasında TÜRKONFED Sektörlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı görevinde bulunan Tamer halen gönüllü olarak SEDEFED Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.
Dumlupınar Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Emre Tamer, üniversite eğitimi süresince Bilecik Valiliği’nde Proje Yöneticisi olarak görev alarak iş dünyası ve üniversitelerle önemli projeler yürüttü.
Lise eğitimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Emre Tamer, Habitat 2 Çocuk Etkinlikleri başta olmak üzere farklı gençlik projelerinde de yer aldı.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır