menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Perakendenin Geleceği

İsa ALTUN
İsa ALTUN
17 Ocak 2017, Salı
Türkiye’nin ve bölgenin en büyük e-ticaret operasyonunu yöneten hepsiburada, Dünya Ekonomik Forumu kapsamında tüm dünyada ekonominin geleceğini şekillendiren sektör liderlerinin temsil ettiği platformda yer alacak. Türkiye’den Hepsiburada Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner’in yer alacağı “Ticaretin Geleceğine Yön Verenler” Platformu, Forum kapsamında yıl boyunca dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirilen organizasyonlar ile ekonominin ve alışverişin geleceğini şekillendiriyor.
 
Hepsiburada, Türkiye’nin dijital dönüşümüne yaptığı katkı ile edindiği tecrübeleri 17-20 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Davos 2017’de tüm dünyaya aktaracak.
 
Hepsiburada, Dünya Ekonomik Forumu (World Economic Forum) kapsamında faaliyet gösteren ve dünyanın önemli şirketlerinin dâhil olduğu “Ticaretin Geleceğine Yön Verenler” platformunda yer alıyor. Dünya çapında tüm sektörleri temsilen 200’den fazla CEO, bakan ve üst düzey yöneticinin yer aldığı platforma Türkiye’den yalnız hepsiburada Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner fikir lideri olarak aktif katılım sağlayacak. 4 gruptan oluşan “Ticaretin Geleceğine Yön Verenler” platformu bünyesinde hepsiburada, Perakendenin Geleceği kurulunda yapacağı fikir liderliği ile e-ticaret ve dijital dönüşüm konularında deneyimlerini yıl boyunca aktaracak.
 
Dünya Ekonomik Forumu kapsamında dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen organizasyonlarda bir araya gelen “Ticaretin Geleceğine Yön Verenler” platformu temsilcileri, 17-20 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Davos 2017’de de buluşacak. Platform kapsamında Endüstri 4.0 ile birlikte teknolojik dönüşümün getirdiği, tüketicinin değişen yüzü, alışverişin yeni kalıpları ve teknolojinin gelişimi ile ilgili kavramlar tartışılmakta ve hepsiburada platformda, hem Türkiye’den hem de e-ticaret alanından katılım sağlayan tek kuruluş olarak yer alıyor.
 
Hepsiburada Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Dünya Ekonomik Forumu kapsamında düzenlenecek ‘Davos’a Bakış’ kapanış panelinde de bir konuşma gerçekleştirecek. Hanzade Doğan Boyner iş dünyası gözüyle Davos 2017’nin bir özetini çizerek, dijital dönüşümün toplum ve kurumlar nezdinde önemi, yeni teknolojilerin getirdiği fırsatlar ile kız çocuklarının eğitimi ve iş hayatında kadının güçlendirilmesi konusundaki görüş ve projelerini paylaşacak.
 
Veri depolama pazarı yüzde 20 büyüyecek
 
Bağımsız araştırma kuruluşu Technavio’nun araştırmalarına göre, veri depolama pazarı 2020 yılına kadar yüzde 20 büyüyecek. İşletmelerin en önemli sermayeleri olan veri, her geçen gün artıyor. Bu sermayeyi doğru ve ihtiyaca uygun şekilde depolamayı planlayan şirketler, en yenilikçi çözümleri tercih ediyor. Kurumlara katma değer, bireylere kolaylık sunan Synology, güvenli veri depolama ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor.
 
İşletmeler, sürekli artan ve en değerli varlıkları olan verilerini uygun çözümlerle depolamanın yollarını arıyor. Güvenli, bulut destekli ve kullanımı kolay depolama çözümleri, kurumların rekabet ortamında avantaj elde etmelerini sağlıyor. Veriye kesintisiz ve kolay şekilde erişen şirketler, hızlı kararlar alarak iş süreçlerinde yüksek performans elde ediyor. Güçlü Ar-Ge yapısıyla yenilikçi ürünleri kullanıcılarının hizmetine sunan Synology, kurumların en değerli sermayelerinden azami seviyede yararlanabilmelerini mümkün kılıyor. Yeni ürünü DiskStation DS3617xs’i kullanıma süren Synology, yüksek performanslı ve güvenli veri depolamaya ve paylaşmaya imkân tanıyor.
 
Kolayca erişin, güvenlikten ödün vermeyin
 
Synology, 12 yuvalı 36 sürücüye kadar artırılabilir yeni DiskStation DS3617xs ürününü kullanıma sunuyor. DS3617xs, 2,358 MB/s’lık yüksek okuma ve yazma performansı sağlıyor. Ürün, üzerinde çift çekirdekli Intel Xeon-D 2.2 GHz’lık işlemciyi barındırıyor. 2.7 GHz’lık işlemci hızına ulaşabilen ürün, 10 GbE bağlantı toplama ve etkin RAID 5 yapılandırmasıyla 2.358 MB/sn’lik ardışık işlem yapabilme, 406,760 IOPS okuma hızı ile güçlü bir performans sunuyor.
 
Verilerinize her yerden erişin, işiniz aksamasın
 
Veriye her zaman ve her yerden kolayca erişmenin önemine değinen Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Dijital çağda verilerin değerine paha biçilemiyor. Şirketlerin ortak beklentisi, veriye kesintisiz ve kolay şekilde erişmek, güvenli şekilde depolamak, yedeklemek ve korumak. Kişisel verilerin gizliliği ise çok hassas bir konu. İhtiyaçlara özel en uygun çözümleri sunarak şirketlerin kendi işlerine odaklanmalarını sağlıyoruz. Veri depolama alanındaki yenilikçi ürünlerimiz ile deneyimlerimizi kullanıcılarımıza aktararak katma değer sunuyoruz. DS3617xs’in RAM kapasitesi iki kat artırılarak 16 GB’a çıkartıldı, 48 GB’a kadar yükseltilebilir şekilde dizayn edildi.” dedi.
 
Yüksek kapasiteli ve ödüllü çözüm
 
DS3617xs, işletmelerin yüksek veri kapasitelerini karşılayabilmek için geliştirilen bir ürün. DS3617xs, bir veya iki adet özelDX1215genişletme ünitesine bağlanabilme özelliği sayesinde depolama kapasitesini 36 sürücüye kadar genişletmeye olanak sağlıyor. Ayrıca ürün, VMware, Citrix, Hyper-V ve OpenStack gibi sanallaştırma ortamları için kesintisiz depolama çözümü sağlıyor. İşyerinde daha iyi üretkenlik sağlamak için çeşitli uygulamalar sunan ve ağa bağlı depolama aygıtları için en gelişmiş sezgisel işletim sistemi olan DiskStation Manager (DSM) ile çalışan DS3617xs, NAS deneyimini farklı boyuta taşıyor. Synology, orta sınıf NAS sistemleri için “10. Tech Target Quality Awards” anketinde en yüksek genel sıralamayı kazanırken, beş yıl boyunca “PC Mag Business Choice” ödülüne layık görüldü.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır