menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Müşteri Deneyimi

İsa ALTUN
İsa ALTUN
30 Mayıs 2018, Çarşamba
Teknosa, müşteri deneyimini en iyi yöneten markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards kapsamında, Elektromarket kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.
 
Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lider şirketi Teknosa, Marketing Türkiye dergisi ile tüketici araştırmaları yapan Akademetre’nin düzenlediği “A.L.F.A Awards” kapsamında, Elektromarket kategorisinde “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka Ödülü”ne layık görüldü.
 
12 ilde bin 200 kişiyle gerçekleştirilen A.L.F.A. Müşteri Deneyimi Endeksi araştırmasının sonuçları, 24 Mayıs Perşembe günü Bomontiada’da düzenlenen ödül töreninde açıklandı ve bu yıl 36 kategoride en iyiler ödüllendirildi.
 
Tüketiciler tarafından “Elektromarket” kategorisinde müşteri deneyimini en iyi yöneten marka seçilip, A.L.F.A ödülünü almaktan mutluluk ve gurur duyduklarını ifade eden Teknosa Pazarlama ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Bahçıvanoğlu, “Odağımızda, müşterilerimize istedikleri kanaldan, istedikleri zamanda, teknoloji ürünlerine dair her konuda kesintisiz ve en iyi deneyimi yaşatmak var. Türkiye’de satış sonrası hizmet anlayışını sektöre kazandıran marka olarak yeni hizmetlerle ve uygulamalarla bu konuda da çıtayı yükseltiyoruz” dedi.
 
Büyük veri, yapay zeka gibi dijitalleşmenin sunduğu tüm imkanları seferber ettiklerine dikkat çeken Bahçıvanoğlu, “Bu yıl, müşterilerimizin eğilim ve beklentilerini en iyi şekilde okumamıza destek verecek, omnichannel (çoklu kanal) stratejimiz doğrultusunda online ve offline kanallarda yaşattığımız bütünsel deneyimi daha da iyileştirecek projeler üzerinde çalışıyoruz. Aldığımız bu ödül, bugüne kadar yaptıklarımızı taçlandırırken, bundan sonraki atılımlar için de bizi teşvik ediyor” şeklinde konuştu.
 
BİLİŞİM EĞİTİM GRUBU FEVERAN İLETİŞİM
 
Eğitim sektöründeki çeyrek yüzyıllık geçmişiyle bugüne kadar 200 binden fazla öğrenciyi eğiten Bilişim Eğitim Grubu, stratejik iletişim danışmanlığı konusunda Feveran İletişim ile anlaştı.
 
Eğitim sektöründe çeyrek yüzyıllık geçmişe sahip Bilişim Eğitim Grubu, stratejik iletişim danışmanlığı konusunda Feveran İletişim ile el sıkıştı. Feveran İletişim, Bilişim Eğitim Grubu’nun hayata geçirdiği, eğitim sisteminde yeni bir çığır açacak Bilgi Koleji’nin ve diğer markalarının iletişimini üstlenecek.
 
1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulan Bilişim Eğitim Grubu Türkiye, KKTC ve Azerbaycan’da toplam 13 şubesi ile hizmet veriyor. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanan Bilişim Eğitim Grubu, misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde birçok önemli girişime imza atıyor. Bilişim Eğitim Grubu’nun bünyesinde Bilişim Eğitim Merkezi, InfoLANG Dil Okulları, Bir İnsan GA, Bilişim Junor, Bilişim Kariyer ve Bilgi Koleji bulunuyor.
 
Ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirme hizmetleri sunan Feveran İletişim; ayrıca dijital iletişim, etkinlik ve sponsorluk yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti veriyor.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır