menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Musixen’e yeni özellikler

İsa ALTUN
İsa ALTUN
30 Ekim 2020, Cuma

Dijital performans platformu ve müzisyen/mekan pazaryeri Musixen yeni özellikleriyle hem sanatçılara hem de kullanıcılara heyecan verici bir deneyim yaşatacak. Sanatçılar artık performansları için biletleme yapabilirken eski konserler de tekrar izlenebilecek. Ayrıca kullanıcılar, sevdikleri sanatçılardan kişiselleştirilmiş video isteyebilecek.

Müzisyen ve sahne sanatçılarının seslerini duyurabilecekleri, sanatseverlerin de sevdikleri sanatçıların canlı performanslarını izleyebilecekleri Musixen, yepyeni uygulamaları hayata geçiriyor. Etkinlikleri dijital ortama taşıyan ve en sevilen sanatçıları ev konforunda izlenmesini sağlayan Musixen’in yeni uygulamaları hem sanatçılara hem de kullanıcılara hitap ediyor.

Sanatçılar biletleme yapabilecek

Sanatçılar daha önce canlı yayında kendilerine gönderilen paketler üzerinden gelir elde edebiliyordu. Şimdi bu özelliğe ek olarak biletleme de yapabilecekler. Performansları için bilet fiyatlarına kendileri karar veren sanatçılar biletlemenin yüzde 50’sini alabiliyor. Gelen bir diğer yenilik ise daha önceki tüm canlı performansların tekrar izlenebilmesi imkanı. Böylece kullanıcılar, sevdikleri sanatçıların performansını tekrar tekrar izleyebilecek.

Kişiye özel videolar

Musixen kullanıcıları, Musixen sanatçılarınden kendileri veya sevdikleri için özel videolar isteyebilecek. Örneğin sevdikleri birinin doğum günü kutlaması veya geçmiş olsun dilekleri sanatçılar tarafından yapılabilecek. Bu da sanatçılara ek gelir imkanı sunarken kullanıcılar da başka hiçbir yerde olmayan, çok özel bir videoya sahip olacak.

2020 yılının Mayıs ayında kurulan Musixen, bir dijital performans platformu ve müzisyen/mekan pazaryeri olarak konumlanıyor. Her türden kaliteli müzisyenin, sahne ve performans sanatçısının sesini duyurabileceği bu platform, aynı zamanda gelir elde edilebilen bir uygulama olarak da öne çıkıyor. Musixen sanatçıları canlı performanslarından gelir elde edebilirken, kullanıcılar da sevdikleri sanatçıların canlı yayınlarını izleyebiliyor, hatta istekte bulunabiliyorlar. Aynı zamanda mekan pazaryeri fonksiyonu ile de kullanıcılar mekanların bilgilerine ve programlarına ulaşabiliyor, buralardan gerçekleşecek canlı yayınları izleyebiliyor. Sadece müzik değil, sahne sanatlarının her türüne kucak açan Musixen, tüm sanatçıların ve kullanıcıların keyif alacağı bir platform olmayı amaçlıyor.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır