menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

MSI 2019 Finali

İsa ALTUN
İsa ALTUN
07 Mayıs 2019, Salı
E spor’un önemi her geçen gün artıyor. Elektronik spor, dünyanın dört bir yanından kişilerin internet aracılığıyla buluşup oyun oynayabileceği ya da belli zamanlarda düzenlenen uluslararası büyük elektronik spor organizasyonları aracılığıyla dünyanın farklı yerlerinden gelen insanların buluşup, oyun oynayabilecekleri bir spor olarak tanımlanıyor.
 
Esporun en büyük destekçilerinden Vodafone FreeZone, “Gamer Paketleri” ile tutku alanı espor olan gençlere ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. “Gamer Paketi” kullanıcıları arasında düzenlenen ve Nisan sonuna kadar sürecek olan yarışmayı kazanan 2 talihli, ünlü yayıncı İslam “Rammus53” Ekşioğlu ile birlikte MSI (Mid Season Invitational) 2019 yarı final ve final karşılaşmalarını Taipei’de izleme şansı elde edecek.
 
Türkiye’de esporun gelişimine destek vermeyi hedefleyen Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone ile, tutku alanı oyun olan gençlere ulaşmaya devam ediyor. Vodafone’un “Gamer Paketi” kullanıcıları arasında düzenlenen ve Nisan sonuna kadar sürecek yarışmayı kazanan 2 talihli, ünlü yayıncı İslam “Rammus53” Ekşioğlu ile birlikte, uluslararası en büyük League of Legends turnuvalarından biri olan MSI (Mid Season Invitational) 2019 yarı final ve final karşılaşmalarını Taipei’de izleme şansı elde edecek.
 
 
 
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:
 
 
 
“Vodafone FreeZone olarak, esporun en büyük destekçilerinden biri olmayı sürdürüyoruz. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne isim sponsoru olmamızla birlikte esporseverlerin ve oyuncuların bu tutkularını en üst seviyede yaşayabilmelerine olanak sağlıyoruz. ‘Gamer Paketleri’ ile internetinden yemeyen YouTube’un yanı sıra her ay efsane hediyeler kazanma şansı vererek gençlerin oyun deneyimini sınırsız yaşamalarını hedefliyoruz. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne özel faydalar ve içerikler ile oyuncuların Vadi dünyasına daha fazla dahil olmasını sağlamak istiyoruz. Yeni kampanyamızla genç oyunseverlere MSI 2019 finallerini Tayvan’da izleme şansı veriyoruz. Vodafone FreeZone olarak, tutku alanı espor olan gençlere destek olmaya devam edeceğiz.”
 
 
 
MSI 2019 Ho Chi Minh ve Taipei ortaklığında düzenlenecek
 
 
 
League of Legends’da sezon ortası dönemin en büyük heyecanlarından biri olan MSI turnuvası, 2015 yılından itibaren düzenli olarak gerçekleştirilen ve Dünya Şampiyonasından sonra Riot Games tarafından sunulan ikinci büyük turnuva olarak değerlendiriliyor. Tüm bölgelerin mevsim şampiyonlarının katılımıyla düzenlenen turnuva, bu yıl da ön eleme ve grup aşaması olmak üzere 2 bölümden oluşacak. 1 Mayıs’ta ön eleme aşaması ile başlayacak olan turnuvaya Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’ni kazanan takım da katılma hakkı kazanacak ve ön elemeleri geçmesi halinde, gruplara ve sonrasında yarı finallere kalacak. Turnuva, yarı finallere kadar Ho Chi Minh şehrinde devam edecek. Taipei şehrinde düzenlenecek olan yarı final ve final karşılaşmaları ise 17-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 
 
 
Vodafone FreeZone ayrıcalıkları devam ediyor
 
 
 
Ayda 18 TL’ye tekrar eden ve haftada 10 TL’ye tekrar etmeyen paketler halinde sunulan “Gamer Paketleri” ile esporsever gençler, lig maçları ve oyun videoları başta olmak üzere pek çok içeriği internetten yemeden izleyebiliyorlar. “Gamer Paketi” sahipleri, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi maçlarını LoleSpor YouTube kanalından internetinden yemeden izleyebildikleri gibi, bu maçların başka bir yerde bulunamayacak özel görüntülerini Vodafone FreeZone YouTube kanalından da takip edebiliyorlar. Ayrıca, “Gamer Paketi” sahiplerine özel hediye biletlerle, hem Riot Games Espor Sahnesi’nde oynanan maçları, hem de kış ve yaz ligi finallerini yerinde izleme şansı yakalıyorlar. Diğer yandan, Vodafone FreeZone sosyal medya hesaplarını da takip ederek Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne özel avantaj ve kampanyaların olduğu yarışmalara katılabiliyorlar. 

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır