menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Mobil Banka Ödülleri

İsa ALTUN
İsa ALTUN
19 Eylül 2019, Perşembe
Uluslararası alanda finans dünyasının yakından takip ettiği saygın yayın kuruluşlarından Global Finance’nin gerçekleştirdiği “Batı Avrupa’nın En İyi Tüketici Dijital Bankaları Ödülleri”nin kazananları açıklandı. Bu yıl 20’ncisi düzenlenen ödüllerde Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) dijital bankacılık platformu CEPTETEB, “Batı Avrupa’daki En İyi Mobil Bankacılık” ödülüne layık görüldü.
 
 
 
Güvenliği yüksek uygulama
 
 
 
Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) dijital bankacılık platformu olan ve kullanım kolaylığı, yüksek güvenlik standartları yanı sıra zengin içeriğiyle de öne çıkan CEPTETEB’e uluslararası finans dünyasından bir ödül daha geldi. 188 ülkede okuyucusu bulunan ve finans dünyasının da yakından takip ettiği Global Finance Dergisi, Batı Avrupa’nın En İyi Tüketici Dijital Bankaları'nın ödüllendirdiği ve bu yıl 20’ncisini düzenlediği ödül töreninde TEB’in dijital bankacılık platformu CEPTETEB’i, “Batı Avrupa’daki En İyi Mobil Bankacılık” ödülüne layık gördü.
 
 
 
Kullanıcı dostu, kolay ve pratik
 
 
 
Global Finance Dergisi gibi uluslararası alanda takip edilen saygın bir yayın tarafından “Batı Avrupa’daki En İyi Mobil Bankacılık” ödülüne layık görülmekten memnuniyet duyduklarını ifade eden TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi şunları söyledi: “Bankacılık sektöründe dijital kanalların kullanım oranı hızla artıyor. Müşteriler hem kolaylık hem de zamandan tasarruf sağlayan bu kanalları daha fazla kullanıyor. Biz de TEB olarak, bu alandaki yatırımlarımızın odağında bulunan dijital bankacılık platformumuz CEPTETEB ile müşterilerimizin bankacılık işlemlerini dijital kanallardan kolayca yapmalarını sağlıyoruz. Kullanıcı dostu, kolay ve pratik bir deneyim sunan CEPTETEB ile sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle ödül almaktan, ülkemizi uluslararası alanda temsil etmekten gurur duyuyoruz” dedi.
 
 
 
En başarılı kuruluşlar ödüllendiriliyor
 
 
 
Uluslararası finans dünyası için güvenilir bir mükemmellik standardı kabul edilen ve CEPTETEB’in “Batı Avrupa’daki En İyi Mobil Bankacılık” ödülünü aldığı Global Finance “Batı Avrupa’nın En İyi Tüketici Dijital Bankaları Ödülleri”nin kazananları önemli kriterlere göre belirleniyor. Müşterilerin dijital teklifleri kullanabilmesi, web veya mobil uygulamanın tasarımı ve fonksiyonelliği gibi başlıklar önemli kriterler sayılırken “En İyi Mobil Bankacılık” gibi kategorilerde ise ürün ve hizmetlerin başarısı büyük önem taşıyor.
 
 
 
 
 
İngilizce öğrenmenin kuralları değişiyor!
 
 
 
 
 
Wall Street English’in global çapta yaptığı araştırmaya göre; önümüzdeki 5 yıl içerisinde dünya üzerindeki oluşacak demografik değişiklikler neticesinde İngilizceye duyulan ihtiyaç artacak. Bu noktada sadece dil bilgisi kurallarının öğretildiği, öğretmen odaklı ve ezbere dayalı klasik eğitim sistemleriyle İngilizce öğrenmek pek de kolay değil. Wall Street English Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Uçar, kurum olarak konuşma odaklı ve bütünüyle öğrenci merkezli Blended (Harmanlanmış) Method ile bireylere İngilizce öğrettiklerini söyledi. Wall Street English’in global çapta yaptığı araştırmaya göre; önümüzdeki 5 yıl içerisinde dünya üzerindeki oluşacak demografik değişiklikler neticesinde İngilizceye duyulan ihtiyaç artacak. Bu değişime paralel olarak insanların yüzde 65’i dünya çapındaki insanlarla iletişim kurmak, yüzde 54’ü profesyonel hayattaki terminolojiye hakım olmak, yüzde 51’i daha iyi bir İngilizce ile işe girmek için İngilizce öğrenmek isterken; yüzde 49’u sosyal medya içeriklerini İngilizce oluşturmak, yüzde 33’ü daha fazla kazanmak ve yüzde 28’i çeviri teknolojisinin yetersiz olması sebebiyle İngilizceyi öğrenecek. Tabii bu noktada günümüzde sadece İngilizce dil bilgisi kuralarını bilmek, akıcı bir şekilde konuşmak için yeterli olmuyor. Konuşulanları anlamalı, kendinizi öz güvenli ve akıcı biçimde ifade edebilmeli, gerektiğinde yazılı dili kullanabilmelisiniz.  Dolayısıyla sadece dil bilgisi kurallarının öğretildiği, öğretmen odaklı ve ezbere dayalı klasik eğitim sistemleri değişmiş durumda.
 
 
 
Bu farkındalıkla Wall Street English, konuşma odaklı ve bütünüyle öğrenci merkezli olan Blended (Harmanlanmış) Method ile İngilizce öğrenmenin kurallarını değiştiriyor. Dil bilimciler ve alanında uzman akademisyenlerle birlikte geliştirilen bu metot, ideal çalışma döngüsüyle İngilizceyi tıpkı bir çocuğun ana dilini öğrendiği gibi doğal bir şekilde öğrenmeyi sağlıyor.
 
 
 
“Çalışma Döngüsü ile İngilizce öğrenmek oldukça kolay”
 
 
 
Wall Street English’te İngilizce öğrenmek için çalışma döngüsünü takip etmenin yeterli olacağını söyleyen Wall Street English Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Uçar, döngünün ilk adımının İnteraktif Dersler ile başladığını söyledi. Uçar, “TV dizisi tadında online videolar ve çeşitli alıştırmalarla dinleme, anlama ve telaffuzunuzu geliştirirsiniz. Daha sonra yapacağınız Dijital Kitap alıştırmaları ile okuma ve yazma becerilerinizi ilerletirsiniz. Uzman öğretmenlerimiz eşliğinde max. 5 kişiden oluşan sınıflarda gerçekleştirilen Encounter dersleri ile konuşma becerilerinizi geliştirir, öğrendiklerinizi pratik edersiniz. Kendi seviyenize, ilgi alanınıza ve zamanınıza uyan Tamamlayıcı Dersler ile de akıcılığınızı artırır, öz güvenle konuşmaya başlarsınız” dedi.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır