menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Koruma Testi Başarısı

İsa ALTUN
İsa ALTUN
27 Temmuz 2018, Cuma
Trend Micro, NSS Labs tarafından art arda ikinci yılda da en etkili kötü niyetli yazılım koruma aracı olmasından dolayı “Tavsiye Edilen” ürün olarak adlandırıldı.
  Bu başarı, benzer kapsamlı üçüncü parti testlerinden geçen Trend Micro’nun ağ savunma çözümünün son dönemde bulunduğu yeri de güçlendirdi.
 
NSS Labs’in her yıl gerçekleştirdiği Gelişmiş Uç Nokta Koruma testinin sonuçları açıklandı. Trend Micro 2016’da olduğu gibi 2017’de de “Güvenlik Verimliliği” alanında “Tavsiye Edilen” ürün oldu.
 
  Pazardaki birçok ürünü maliyet ve verimlilik açısından değerlendiren NSS Labs, Trend Micro’yu tehdit engelleme verimliliği konusunda en önde gelen ürün olarak belirledi. 
 
  Ayrıca maliyet açısından da diğer tedarikçi firmalarla karşılaştırıldığında en uygun fiyata en etkili korumayı sağladığını da ortaya koydu.
 
NSS Labs CEO’su Vikram Phatak hızla değişen tehdit ortamına cevap olarak test metodolojilerinin içeriğini geliştirerek imza tabanlı savunmanın ötesine geçebilecek daha fazla senaryoyla zenginleştirdiklerini belirtiyor. “Büyük ölçekli şirketler birinci sınıf tespit teknikleri talep ediyor. Trend Micro’nun bu alandaki performansı onları, uç nokta koruma yetkinliklerini güçlendirmek isteyen işletmeler için güçlü bir seçenek haline getiriyor.”
 
Tüm endüstri ve kurum büyüklükleri için uç nokta, savunmanın en kritik hattı. Trend Micro’nun tehdit tespit tekniklerinin nesiller arası karışımı, gelişmiş yetkinlikleri sayesinde bu tür modern testlerden iyi sonuç almasını sağlıyor.
 
Trend Micro Akdeniz Ülkeleri ve İsrail Genel Müdürü Yakup Börekcioğlu, bulundukları sektörün cesur girişimlerle dolu olduğunu belirttikten sonra sözlerine şöyle devam ediyor: “Bu yüzden üçüncü parti kontrol cihazları, bu karmaşa içinde yollarını bulmak isteyen müşteriler için daha da önemli hale geldi. Satıcıların tarafsız bir şekilde karşılaştırılması, bağımsız sonuçlar sunarak, işletmelerin pazarlama taleplerinin ötesini görmesini sağlıyor.”
 
Trend Micro müşterileri, teknolojideki yeniliklerin geniş çaplı uygulamalarına bağlı olarak geniş çaplı tehditlere karşı en iyi korunmadan faydalanıyor. Birbirleriyle bağlı gerçek tehdit savunması sağlamak için e-mail güvenliği, hibrit bulut güvenliği ve ağ savunması gibi diğer katmanlı güvenlik önlemleriyle aynı temel istihbaratı paylaşıyorlar.
 
Ek olarak bu birleşik tehdit savunması iş kritik sistemlerin, hassas müşteri verilerinin ve fikri hakların zarar görmesini engellerken BT ekiplerinin merkezi bir arayüzden operasyonları çok daha az yanlış alarm ve daha düşük toplam mülkiyet maliyetiyle yönetmesine imkan veriyor.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır