menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Huzurlu bir tatil için

İsa ALTUN
İsa ALTUN
16 Mayıs 2017, Salı
Dijital ödeme çözümleri lideri Mastercard iş seyahatlerinizde, büyük ya da küçük tatillerinizde hızlı, kolay ve güvenli ödemelerin anahtarı. Yoğun, koşuşturma ile geçen iş günlerinin ardından küçük fırsatları dinlenerek değerlendirmek isteyenler, huzurla geçirecekleri, detaylarla uğraşmayacakları bir tatil arayışındalar. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’ndaki uzun hafta sonu tatilinde bayram coşkusunu tatil keyfiyle birleştirerek nefes almak isteyenler iç rahatlığıyla seyahat edebilsinler diye dünyanın her yerinde Mastercard 7/24 seyahat edenlerin yanında.
 
Uzun bir tatil ya da küçük bir kaçamak… Tatilin keyfi aksilikler olmadığı sürece çıkıyor. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı yaklaşırken, bayram coşkusunu keyifli bir tatil ile birleştirmek isteyenlerin en büyük desteği Mastercard. Yolculuk ve tatil boyunca, cüzdanınızda taşıdığınız nakit kaybolur veya kredi kartı kopyalanır endişesi tatil keyfinizi bozmasın diye, Mastercard sizlerle güvenli tatilin ipuçlarını paylaşıyor.
 
Nakitsiz bir toplum yaratmayı hedefleyen Mastercard’ın ilk önerisi mümkünse üzerinizde nakit taşımamanız. Kredi kartı kullanmayı tercih etmeyenlerdenseniz, Mastercard Ön Ödemeli kartı ile ödemelerinizi kartınıza yüklediğiniz para ile gerçekleştirebilirsiniz. Böylece, kartınız kaybolursa iptal ettirerek içinde kalan bakiyeyi koruma altına almış olursunuz. Kartınıza yolculuk öncesi yüklediğiniz miktar yeterli gelmezse ön ödemeli kartınıza her zaman yeniden yükleme yapabilirsiniz.
 
Kredi kartı kullanıyorsanız, kaybolma veya çalınma riskine karşı kredi kartınızı veren bankanın iletişim numarasını cep telefonunuza kayıt edebilirsiniz. Olası bir kayıp veya çalıntı durumunda kartınızı bilginiz dışındaki kullanımlara karşı kolayca bloke edebilir, güvenliğinizi sürdürebilirsiniz. Yolculuk sırasında ihtiyacınız olmayacak ve kişisel bilgilerinizi içeren hiçbir evrakı yanınıza almayın. Hem çantanızdaki kalabalıktan kurtulmuş olursunuz hem de bu önemli belgelerin kaybolma riskini ortadan kaldırırsınız.
 
Seyahatiniz boyunca yaptığınız alışverişlerin fişlerini saklamanız da alabileceğiniz güvenlik tedbirleri arasında. Böylece hesap ekstrenizi, bu fişlerle karşılaştırabilir, sizin yapmadığınız bir harcama varsa bunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır