menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Fiber İnternet

İsa ALTUN
İsa ALTUN
18 Ocak 2019, Cuma
Türkiye’de internet kullanımı her geçen gün artış gösteriyor. We Are Social ve Hootsuite'in 2018 raporuna göre, internet kullanımında en dikkat çekici veriler, sosyal medya kullanımına ait. Günlük ortalama 2 saat 48 dakika ile sosyal medya kullanımında dünyada 13'üncü sırada bulunan Türkiye’de en çok tercih edilen platform ise YouTube.
 
 
 
Türkiye’deki 54 milyonun üzerindeki internet kullanıcısının 51 milyonu sosyal medya kullanıyor. Bu platformların hayatımızda kapladığı yerin artmasıyla birlikte, kullanıcıların internet hızını her zamankinden daha fazla önemsemeye başladığına dikkat çeken Millenicom Bireysel Pazarlama Direktörü Alper Karaer, “Abonelerimizin internet paketlerine yönelik ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak 24 Mbps hızında gerçek sınırsız fiber interneti ayda yalnızca 69,90 TL’ye sunmaya başladık” dedi.
 
 
 
Türkiye’de internet kullanımı her geçen gün artış gösteriyor. We Are Social ve Hootsuite'in 2018 raporuna göre, internet kullanımında en dikkat çekici veriler, sosyal medya kullanımına ait. Günlük ortalama 2 saat 48 dakika ile sosyal medya kullanımında dünyada 13'üncü sırada bulunan Türkiye’de en çok tercih edilen platform ise YouTube.
 
 
 
Alper Karaer: Fiber abone sayısı hızla artıyor
 
Türkiye’de 54 milyonun üzerindeki internet kullanıcısının 51 milyonunun sosyal medya kullandığını söyleyen Millenicom Bireysel Pazarlama Direktörü Alper Karaer, özellikle sosyal medyanın hayatımızda kapladığı yerin artmasıyla birlikte, kullanıcıların internet hızını her zamankinden daha fazla önemsemeye başladıklarına dikkat çekti.
 
 
 
Sosyal medya kullanımında YouTube’u Facebook, Whatsapp ve Instagram’ın takip ettiğini belirten Karaer, “Video izleme platformunun ilk sırada yer alması, kullanıcılar için hızlı ve kesintisiz internetin önemini açıkça ortaya koyuyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından son olarak 2018’in üçüncü çeyreğinde açıklanan rakamlara göre, bir önceki yıla göre yüzde 41,5 artış sağlanan ‘Eve Kadar Fiber’ abone sayısı da bunun bir göstergesi. Günümüzde fiber abone sayısı 2,6 milyonu aştı ve bu rakam hızla artmaya devam edecek” dedi.
 
 
 
Türkiye çapında çok geniş kapsamlı fiber ağ!
 
Millenicom’un hem Türk Telekom hem de Superonline altyapısını kullanarak Türkiye çapında çok geniş kapsamlı bir fiber ağ ile hizmet verdiğini ifade eden Alper Karaer, “Maliyetlerimizi iyi yönetiyor ve bunu olumlu anlamda abonelerimize yansıtıyoruz. Bunun neticesinde, Turkcell Superonline altyapısı bulunan müşterilere 24 Mbps hızında gerçek sınırsız fiber interneti ayda yalnızca 69,90 TL’ye sunuyor, modem, kurulum ve aktivasyon ücreti almıyoruz” diye konuştu.
 
 
 
“Bir yılı aşkın süredir AKN’siz paketler sunuyoruz”
 
İnternet kullanıcılarının veri aktarım limitini aşması halinde bağlantı hızlarının düşürülmesine neden olan AKN uygulamasının BTK tarafından yapılan düzenlemeyle Ocak 2019’da kaldırıldığını hatırlatan Karaer, sözlerini şöyle sürdürdü, “Millenicom olarak biz bir yılı aşkın süredir AKN’siz paketler sunuyoruz. AKN’siz döneme tamamen geçişimizi ise belirlenen tarihten bir ay önce, Aralık 2018’de tamamladık.”
 
 
 
“2018’i yüzde 26 büyüme ile kapattık”
 
Millenicom Bireysel Pazarlama Direktörü Alper Karaer, “Müşterilerimize yaşattığımız olumlu deneyim, özel paket ve hizmetlerimizin neticesinde, ekonomik olarak zorlu geçen 2018’i yüzde 26 gelir büyümesi ile kapatmayı başardık. 2019 yılında yatırımlarımıza devam ederek büyümeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
 
 
 
Millenicom’un sunduğu kampanyalar ve fiber hızında AKN’siz paketler hakkında bilgi, www.milleni.com.tr adresinden ya da 0850 333 0 333 numaralı çağrı merkezinden alınabilir.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır