menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

eFinans’a Kurumsal Kimlik

İsa ALTUN
İsa ALTUN
25 Kasım 2017, Cumartesi
e-Dönüşümün öncüsü eFinans, yeni kurumsal kimliğini açıkladı. eFinans yeni kurumsal kimliğiyle dinamizm ve mobiliteye vurgu yapıyor. Müşterilerine, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) başta olmak üzere e-Dönüşüm ürünlerinde yenilikçi çözümler sunan eFinans, yeni kurumsal kimliğini duyurdu.
 
e-Dönüşümün öncüsü eFinans’ın geçtiğimiz hafta kamuoyuna açıkladığı yeni logosu içinde bulunduğumuz dijital çağın dinamizmini yansıtıyor. Yeni logo ayrıca eFinans’ın dijital çağa uyumunu da vurguluyor ve sade görünümüyle dikkat çekiyor.
 
eFinans internet sitesini de yeniledi
 
e-Dönüşümün öncüsü eFinans’ın hayata geçirdiği diğer bir yenilik ise, internet sitesinin yeni versiyonunu devreye almak oldu. eFinans’ın internet sitesinin yeni versiyonu sade tasarımıyla öne çıkıyor. eFinans sitenin mobil versiyonu ise responsive tasarım (bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan, kullanıcıya cihaz ve çözünürlük bağımsız olarak her platformda rahat bir gezinme sağlayan tasarım) ilkelerine uygun şekilde devreye aldı.
 
eFinans yenilenen sitesiyle iyi bir dijital deneyim hedefliyor
 
eFinans’ın web sitesi deneyim tasarım ajansı Look tarafından yenilendi. Site öncelikle bilgisayar, tablet ve mobil cihazlarda aynı deneyimi sunacak şekilde tasarlanmış, sade ve kolay kullanılabilir arayüzü ile dikkat çekiyor. Mevcut web sitesinden alınan veriler, kullanıcı ihtiyaçları ve iş hedefleri doğrultusunda bilgi mimarisi ve içerik stratejisi yeniden oluşturularak, kullanıcıların tüm ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilecekleri ve başvuru yapabilecekleri iyi bir dijital müşteri deneyim sunması hedeflendi.
 
eFinans’ın web sitesi deneyim ile birlikte yenilenen alt yapısı da, yeni web teknolojileri ile hazırlanmış, arama motoru dostu semantik kod yapısı, tarayıcı ve cihaz uyumlu, hızlı erişilebilir, dinamik ve modüler özellikleriyle, marka için sürdürülebilir dijital bir varlık olarak ziyaretçilerini bekliyor.
 
Okan Murat Dönmez: Yeni kurumsal kimliğimiz mobiliteye de uygun
 
eFinans’ın yeni kurumsal kimliğine ilişkin görüşlerini açıklayan eFinans Genel Müdürü Okan Murat Dönmez, bu kimlikle dijital çağa uyum sağlamak istediklerini ifade etti. Okan Murat Dönmez, “Yeni logomuz ve site tasarımlarımız ayrıca mobilitenin gerekliliklerini de karşılıyor. Böylece dinamik ve yenilikçi yönlerimizi vurgulamış oluyoruz” dedi.
 
eFinans Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş., QNB Finansbank ve Cybersoft ortaklığı ile 2013 yılında kurulmuştur. eFinans, yaratıcı, yenilikçi ve yüksek güvenlikli elektronik uygulamaları sayesinde ihtiyaçları anlayarak, çözüm odaklı ve memnuniyet temelli bir hizmet vermektedir. eFinans müşterilerine, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, İhracat ve Tax-Free e-Fatura uygulamaları ve KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) başta olmak üzere tüm e-Dönüşüm ürünlerinde yenilikçi çözümler ve buna bağlı katma değerli hizmetler sunmaktadır. Küresel e-Fatura başvuru kaynağı olan Billentis Raporu’nun düzenli sponsoru olan eFinans, EESPA’nın (European e-Invoicing Service Providers Association) ilk Türk üyesidir. eFinans, Basware ve Tesisquare gibi Avrupa büyükleri ile yapmış olduğu iş ortaklıkları ile Türkiye’de dış ticaret alanında entegrasyon sağlayan ilk e-Fatura hizmet sağlayıcısıdır.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır