menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

DÜNYA AVUCUNUZDA

İsa ALTUN
İsa ALTUN
19 Şubat 2019, Salı
Şehirlere dair tarihsel ve kültürel bilgilerin edinileceği ‘Dünya Avucunuzda’ programıyla özel ve saklı yerleri konu edilecek. Vodafone Red’in sponsorluğunda gerçekleşen seyahat programı “Dünya Avucunuzda” çok yakında ikinci sezonuyla ekranlarda olacak. Burcu Esmersoy’un sunacağı programda rotalar National Geographic uzmanlarıyla birlikte belirlenecek. Programda bu yıl, alışılagelmiş ve bilindik yurtdışı gezi rotaları yerine, dünyanın çok özel ve saklı kalmış yerleri konu alınacak.
 
    
 
Vodafone Red’in sponsorluğunda gerçekleşen seyahat programı “Dünya Avucunuzda”, ikinci sezonuyla ekranseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Burcu Esmersoy’un sunumuyla düzenlenecek programda, alışılagelmiş ve bilindik yurtdışı gezi rotaları yerine, dünyanın çok özel ve saklı kalmış yerleri konu alınacak. Programda National Geographic Traveler Dergisi’nin desteğiyle belirlenen ilgi çekici seyahat rotalarının gizli kalmış noktalarına doğru keşfe çıkılacak ve bu rotalarda yaşayanların yerel deneyimleri paylaşılacak. İzleyicilerin bu bölgelere özel lezzetlerin nerelerde tadılabileceğini öğreneceği, şehirlere dair tarihsel ve kültürel bilgiler edinebileceği programda, herkesin tatilini daha keyifli hale getirecek çok özel tüyolar verilecek.
 
 
 
Burcu Esmersoy’a seyahatlerinde Instagram fenomeni Sezgin Yılmaz’ın yanı sıra National Geographic Traveler Dergisi’nin editörleri eşlik edecek. Ekibin deneyimleri, seyahat ile eşzamanlı olarak Vodafone Red sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek ve eş zamanlı olarak National Geographic hesaplarından hem ekibin hem de dünyanın masalsı güzellikte daha fazla rotasına erişilebilecek.
 
 
 
Engin Aksoy: “Red’lilerin dijital deneyimini artırmak istiyoruz”
 
 
 
Vodafone Red’in ayrıcalıklarla dolu dünyasının her geçen gün genişlediğine dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:
 
 
 
“Gerek Vodafone abone bazında gerekse Türkiye genelinde dijitalleşmenin öncüleri haline gelen Red'lilere geniş ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz. Vodafone Red olarak destek verdiğimiz ‘Dünya Avucunuzda’ programı çok yakında izleyicilerle buluşacak. Programda dünyanın çok özel ve saklı yerleri konu alınacak, herkesin tatilini daha keyifli hale getirecek tüyolar verilecek. Yenilikçi ürün ve servislerimizle Vodafone Red müşterilerimizin dijital deneyimlerini artırmaya devam edeceğiz.”
 
 
 
İlk durak Kopenhag
 
 
 
Programın ilk durağı, Danimarka’da limanı, kanalları, tarihi binaları ve hareketli caddeleri ile ünlü, ülkenin en büyük şehri başkent Kopenhag olacak. Program kapsamında ayrıca, İsviçre, Sicilya, Slovenya, Fransa ve Portekiz de ziyaret edilecek.
 
 
 
“Her Şey Dahil Pasaport” ile 1 milyar TL tasarruf
 
 
 
Müşterilerine telekom faydalarının ötesinde bir dünya sunan Vodafone Red, onlara uçtan uca seyahat deneyimi yaşatıyor. Vodafone Red müşterilerinin yurtdışı seyahatleri, havaalanı VIP transfer, indirimli lounge ve ücretsiz fast-track hizmetleriyle daha keyifli hale geliyor. Vodafone ayrıca, Red’li abonelerine tarifelerindeki her yöne ses, SMS ve internetin tamamını yurtdışında Türkiye'deki gibi özgürce kullanma imkânı sunduğu “Her Şey Dahil Pasaport” hizmeti ile kazandırmaya devam ediyor. İki yıl önce bu hizmetin coğrafi kapsamını genişleterek “Her Şey Dahil Pasaport – Dünya” adı altında ikinci bir ürün daha sunan Vodafone, “Her Şey Dahil Pasaport” kullanıcılarına 45 ülkede, “Her Şey Dahil Pasaport – Dünya” kullanıcılarına ise 59 ülkede tarifelerindeki tüm içeriği günde 29,90 TL’den başlayan fiyatlarla tıpkı Türkiye’deymiş gibi kullanma imkânı sunuyor. Vodafone Red’liler, geçen yıl “Her Şey Dahil Pasaport” hizmetiyle 1 milyar TL tasarruf etti.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır