menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

DIGITAL IMPACT FUARI

İsa ALTUN
İsa ALTUN
05 Aralık 2019, Perşembe
E-ticaret alanında sunduğu gelişmiş ve çözüm odaklı servisleri ile hizmet veren iPara, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Digital Impact Fuar ve Zirvesi’ne katıldı. Geleceğin teknolojilerine ışık tutan zirvede sunum yapan iPara Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Onat, iPara’nın yenilenen dünyasını katılımcılarla paylaştı.
 
 
 
iPara, yeni dönem endüstrisi, nesnelerin interneti ve değişen üretim algısının ele alındığı zirvede “E-Ticaret Yapmanın Kolay Yolu” konulu sunumuyla yer alan iPara Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Onat, sunumunda iPara’nın ekosistemi, ürünleri, yenilenen yüzü ve ödeme sistemleri hakkında detaylı bilgi verdi.
 
 
 
Yeni logosuyla ilk kez iş dünyasının karşına çıkan iPara, fuarda ziyaretçilerine ayrıcalıklarla dolu ekosistemini, bir e-ticaret sitesinin tüm giderlerini iPara ile nasıl azaltacağına dair ipuçları verdi. Ayrıca ininal Kart ile iPara müşterilerinin kampanya yapma fırsatları da anlatıldı.
 
 
 
28-30 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşen Digital Impact Fuar ve Zirvesi’nde dijital dönüşümün sanayiye, ekonomiye ve haberleşmeye olan etkisi sektör profesyonelleri tarafından yapılan sunum ve konuşmalarla değerlendirildi. Üç gün süren etkinliğe, birçok üst düzey firmanın yanısıra 20 bini aşkın ziyaretçi de katıldı. Fuarda, dijital alanda hizmet üreten firmaların çözümleri de sergilendi.
 
 
Microsoft Türkiye’de üst düzey atama
 
Microsoft Türkiye Çözüm Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Cem Kubilay atandı.
 
Dinamik yönetim ekibiyle Türkiye’nin dijital dönüşümüne yön vermeye devam eden Microsoft Türkiye’de Çözüm Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atanan Cem Kubilay 1976 doğumlu. İlkokulu Ankara ve Trabzon’da, ortaokul ve liseyi Edirne Anadolu Lisesi’nde okuyan Kubilay, Trakya Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra, üniversite yıllarında yarı zamanlı olarak çalışmaya başladığı Migros Türk TAŞ’de bilgi işlem departmanında profesyonel iş yaşamına giriş yaptı.
 
Migros Türk’teki 8 yıllık dönemden sonra, Teradata’ya danışman olarak geçiş yapan Cem Kubilay, ulusal ve uluslararası birçok projede aktif görev aldığı altı yılın ardından Profesyonel Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Kubilay, 2012 yılında Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’ne Büyük Veri Ürün Ailesi Satış Sorumlusu olarak Microsoft’a geçiş yaptı. Microsoft içerisinde Orta Doğu ve Afrika, Orta ve Doğu Avrupa bölgelerinde çalışan Cem Kubilay, Microsoft Türkiye’de Çözüm Grubu Teknik Grup Müdürü olarak çalışmalarına devam etti. 1,5 yılın ardından Microsoft Türkiye Çözüm Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna atanan Cem Kubilay, evli ve 2 çocuk babası.
 
 

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır