menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

CRN EN İYİLERİ SEÇTİ!

İsa ALTUN
İsa ALTUN
10 Mart 2018, Cumartesi
The Channel Company markası CRN’nin Uç Nokta Güvenliği, Kimlik Yönetimi ve Veri Koruma, Ağ Güvenliği, SIEM ve Güvenlik Analizi ile Web, E-posta ve Uygulama Güvenliği gibi beş kategoriden en iyi güvenlik sağlayıcılarını belirlediği Security 100 listesinde global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs de yer aldı. CRN Security 100 listesi, Bitdefender Antivirüs’ün ödüllü çözümlerinin üstün önleme, tespit ve yanıt verme yetenekleri sunduğunun ve şirketin her geçen yıl büyümesini ve yeniliklerini sürdürdüğünün altını çiziyor.
 
CRN Security 100 listesi, her yıl siber güvenlikteki olağanüstü talebi piyasadaki en yenilikçi güvenlik teknolojileri ile buluşturan ve işletmelerin kesintisiz büyümesini sağlayan en iyi satıcıları listeliyor. The Channel Company markası CRN tarafından bu yıl yayınlanan Security 100 listesine, dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan önde gelen siber güvenlik şirketi Bitdefender Antivirüs de seçildi. Bu listede; Uç Nokta Güvenliği, Kimlik Yönetimi ve Veri Koruma, Ağ Güvenliği, SIEM ve Güvenlik Analizi ile Web, E-posta ve Uygulama Güvenliği gibi beş kategoriden en iyi güvenlik sağlayıcıları yer alıyor.
 
Bilişim Güvenliği Sektörü İçin Kılavuz Niteliğinde
 
CRN Security 100 listesindeki şirketler, ürün geliştirme sürecindeki yaratıcılık ve yenilikçiliğin yanı sıra, bu çözümleri canlı bir çözüm sağlayıcı kanalı vasıtasıyla sunma konusunda da kararlı olduklarını kanıtlıyorlar. Security 100 listesi, üstün ürünler ve hizmetler için güvenlik teknolojisi üreticilerini tanımanın yanı sıra IT güvenlik pazarını keşfetmeye çalışan çözüm sağlayıcıları için de değerli bir kılavuz olarak hizmet ediyor. Liste, potansiyel kanal ortaklarının, güvenlik tekliflerini geliştirmelerine veya genişletmelerine en iyi şekilde yardımcı olabilecek satıcıların tanımlanmasına yardımcı oluyor. Bitdefender Antivirüs, nerede olursa olsun en kritik kurumsal varlıkları korumayı amaçlayan çözümlerle modern girişimlerin siber güvenlik gereksinimlerini karşılıyor ve her ölçekteki işletmenin ihtiyaçlarını karşılayarak herkes için kolay kullanımlı son nokta çözümleri sağlamayı taahhüt ediyor.
 
Eşi benzeri görülmemiş veri akışları, bulut bilişim sistemine geçiş, uçsuz bucaksız kablosuz sistem ağları, internete bağlı cihazların hızla artması gibi tüm bu ilerlemeler giderek karmaşık ve uyarlanabilir güvenlik önlemlerini gerektiriyor. The Channel Company CEO'su Bob Skelley, "Günümüzün hem büyük hem de küçük işletmelerinin temel unsurları, sağlam ve güvenilir siber güvenlik çözümlerine bağlı.” diyerek şirketler için siber güvenliğin önemine değiniyor.
 
Dünya Çapında 500 Milyondan Fazla Kullanıcı, 7.000’den Fazla Partner
 
“CRN Security 100 listesi, Bitdefender Antivirüs'ün ödüllü çözümlerinin üstün önleme, tespit ve yanıt verme yetenekleri sunduğunun ve şirketin her geçen yıl büyümesini ve yeniliklerini sürdürdüğünün altını çiziyor.” diyen Bitdefender Antivirüs Kurumsal Çözümlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Harish Agastya, “Yenilikler, yaptığımız işin temelinde yer alıyor ve ekibimizi başarının devamı için yönlendiriyor. Aslına bakarsak, Bitdefender Antivirüs'ün yıllık araştırma ve geliştirme bütçesinin dörtte biri yıkıcı güvenlik teknolojisine yatırılıyor, 1.300'den fazla çalışanımızın yarısı araştırma ve geliştirmede çalışıyor ve 72'den fazla patente sahibiz. Vizyonumuz ve çözümlerimiz, dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcı ve 7.000'den fazla partner tarafından güvenilir bulunuyor.” ifadelerinde bulunuyor.
 
Security 100 listesi, Nisan 2018 tarihli CRN sayısında ve www.crn.com/security100 adresinde çevrimiçi olarak yer alacak.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır