menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

CMC’de hedef BPO liderlik

İsa ALTUN
İsa ALTUN
24 Aralık 2017, Pazar

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden biri olan CMC, finansal şirketlere alacak tahsilatı izleme ve destek hizmeti sunan RGN İletişim Hizmetleri’ni satın aldı. CMC, klasik çağrı merkezi konseptinin dışına çıkma noktasında önem taşıyan bu hamlesiyle, müşterilerinin her ihtiyacına çözüm odaklı yaklaşma ve BPO alanında lider olma parolasını bir adım ileriye taşıdı.

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden biri olan CMC Turkey, finansal şirketlere alacak tahsilatı izleme ve destek hizmeti sunan RGN İletişim Hizmetleri’ni bünyesine kattı. Kendi sektöründe lider 80’in üzerinde iş ortağının ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler oluşturan CMC, bu hamlesiyle geçmişten bugüne şirketler için önem taşıyan alacakların yönetimi, takibi ve tahsilatı hizmetini de portföyüne ekledi.

Söz konusu satın alma ile RGN’nin tüzel kişiliğinin ortadan kalkmayacağını ve iştirak olarak yoluna devam edeceğini vurgulayan CMC Genel Müdürü Aytaç Aydın, “Kurulduğu günden bugüne finans, telekomünikasyon, medya ve perakende sektörü gibi çoklu tüketicilerden oluşan müşterilere sahip sektörlere hizmet veren, alanında sürdürülebilir başarılara imza atan RGN’nin tecrübesi ile CMC’nin kurumsal kimliği bir araya geliyor. Özellikle uzun dönem tahsilatlarda müşterilerimizin alacak takiplerini güvenle outsource edebilecekleri bir organizasyon oluşturuyoruz. BPO alanında lider olma misyonumuz doğrultusunda yaptığımız bu atılımla, know-how transferini gerçekleştirerek CMC’nin gücünü RGN’ye, RGN’nin tecrübesini ve başarılarını CMC’ye katıyor olacağız.” diye konuştu.

Aytaç Aydın: “Satın alma iştahımız sürecek”

CMC’nin RGN ile birlikte organik büyümenin yanı sıra inorganik büyümeyi ve mevcut istihdamlarını yüzde 10 oranında arttırmayı hedeflediklerini de aktaran Aytaç Aydın, “CMC olarak Türkiye’ye olan inancımız tam. Bu inancımız arkamızda büyük bir fon olmasının verdiği güçle perçinlenirken, yeni alanlara yatırım yapma irademizi de harekete geçiriyor. Başarılı bir BPO şirketi olmamız yönünde sürdürdüğümüz satın alma iştahımız 2018’de de devam edecek. Özellikle yazılım ve teknoloji alanlarında uzmanlaşmış firmaları bünyemize katmayı planlıyoruz.” diye konuştu.

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden ve Mid Europa Partners yatırımlarından biri olan CMC Turkey, beş bini aşkın çalışanıyla İstanbul, Malatya, Şanlıurfa, Rize, Bayburt ve Van olmak üzere toplamda altı ayrı lokasyonda hizmet veriyor. Kendi sektöründe lider 80’in üzerinde iş ortağına, çağrı merkezi, sosyal medya ve bulut bilişim hizmetleri sunan CMC Turkey, başta Tele-Satış, Tele-Pazarlama, Müşteri Hizmetleri, Tahsilat Yönetimi, Teknik Destek, Sosyal Medya olmak üzere, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler oluşturuyor. Bulut bilişimi Türkiye’de en yetkin kullanan teknoloji öncülerinden olan CMC Turkey, müşterilerinin her ihtiyacına çözüm odaklı yaklaşıyor.

Çok kanallı bir iletişim merkezi olarak, çağrı merkezi, sosyal medya, web (chat, mobil ve e-posta) kanallarını tek bir platformdan takip edebilen ve bütünleşik olarak yönetebilen CMC Turkey, uzman sosyal medya müşteri temsilcileri ile 7/24 monitoring ve itibar yönetimi hizmetini Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça başta olmak üzere birçok dilde sunuyor.

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır