menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

BİLİŞİM MEDYASI DERNEĞİ

İsa ALTUN
İsa ALTUN
27 Mayıs 2018, Pazar

  20. Yılını kutlayan Bilişim Medyası Derneği (BMD) yeni döneme hızlı bir giriş yaptı. Geçtiğimiz günlerde Arda MERİÇ’i Genel Sekreterlik görevine getiren derneğin yeni döneminde, bilişim ve teknoloji sektöründe bulunan markalar ile daha sıkı ilişkiler içerisine girmesi hedeflendi.

  Türkiye’ nin önde gelen bilişim ve teknoloji firmaları ile ortak çalışmalara imza atmayı planlayan BMD, bu amaçla yola çıktığı ilk buluşmasını oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirdi. Bilişim Medyası Derneği (BMD) Yönetim Kurulu, Türkiye’nin lider e-Ticaret platformu Hepsiburada ile iftar yemeğinde bir araya gelerek, bilişim ve teknoloji medyasının ülkemizdeki yeri ve önemine değindi.

  Birlikte atılacak adımlar ve geniş kapsamlı projelerle daha yakın çalışmalara nasıl ve hangi yollarla varılması gerektiğinden de bahsedildi. Dünyada gelişen teknolojiye paralel olarak yükselişi devam eden e-ticaretin, Türkiye’de geldiği nokta ve gelişiminin de görüşüldüğü gecede, bilişim ve teknoloji medyasının yaşanan gelişmeler ışığında, hangi noktalarda konumlanması gerektiği konuşuldu.

   Hilton Istanbul Bosphorus Hotel de, Hepsiburada’nın ev sahipliğinde düzenlenen gecede, Bilişim Medyası Derneği (BMD) Başkanı Musa SAVAŞ, bilişim ve teknoloji medyasının, markaların vazgeçilmesi olduğundan ve mutlaka gerekli destek ile yatırımların sektöre yansıtılması gerektiğinden bahsedildi.

   Hepsiburada Kurumsal İletişim ve İlişkiler Grup Başkanı Koray ÖZTÜRKLER, bilişim ve teknoloji medyasının öneminin farkında olduklarını, göreve geldiği andan itibaren Hepsiburada’nın da tüm desteğiyle bilişim ve teknoloji medyasıyla sıcak ilişkilerin kurulması adına çalışmalara başladıklarını, bu çalışmaların ilk örneğini de, Türkiye'nin bilişim ve teknoloji alanındaki gelişimine önemli katkıları bulunan ve 20. yılını kutlayan Bilişim Medyası Derneği (BMD) ile bir araya gelerek ortaya koyduklarını söyledi.

  Gerçekleştirilen buluşmaya; Bilişim Medyası Derneği (BMD) Yönetim Kurulu Üyeleri; Musa SAVAŞ (Başkan), Cem KIVIRCIK (Başkan Yardımcısı), Arda MERİÇ (Genel Sekreter), Ceyhun MISIRLIOĞLU (Sayman), Hasan GENÇ (Kurul Üyesi), Nurhan DEMİREL (Kurul Üyesi), Bilişim Medyası Derneği (BMD) Üyeleri; Aykut ALTINDAĞ, Gökey YILMAZER, Hande ARPALIGİL, Yavuz ŞAHİN, Hepsiburada Yöneticileri; Gürkan COŞKUNER (CTO), Koray ÖZTÜRKLER (Kurumsal İletişim ve İlişkiler Grup Başkanı), Taner TIMIRCI (Operasyon Grup Başkanı) katılırken, gecenin sonunda bir sonraki buluşma da planlandı.

  Buluşmanın, 2016 yılında devreye alınan ve bugüne kadar toplam 100 milyon TL üzerinde yatırım yapılan, sektörün en büyüğü Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Operasyon Merkezi’nde olması üzerinde fikir birliği sağlandı.

 

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
  Copyright 2016-2019
  Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
  Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

  Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

  Künye

  Yazarlarımız

  İletişim

  Adres

  Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  +0.352 222 51 13 - 14

  Email

  kayserianadoluhaber@msn.com
  Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır