menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Yücel, Saraycık Mahallesi’nin sorunlarını gündeme getirdi

Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, İncesu’da Saraycık Mahallesi’nde vatandaşların sorunlarını dinledi. Verilen sözlerin tutulmadığını öne süren Yücel, mahallenin kaderine terk edildiğini savundu.
26 Eylül 2021, Pazar

Saraycık Mahallesi’ndeki vatandaşların sorunlarını gündeme getiren Yücel’e tepki gösteren İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, bölge sakinlerine hizmetlerin aksamadan verilmediğini söyledi. İlmek’in tepkisi üzerine Yücel, bölgeye bir daha giderek yaşanan sorunları vatandaşlara anlattırdı.

Mahalle sakinleri sağlık hizmetlerinin haftada bir gün cami içerisinde karşılandığını, geri dönüşüm çöplerinin altı aydır toplanmadığını, parkların bakımsız olduğunu, sokakların temizlenmediğini, doğalgaz sözü verilmesine rağmen doğalgazın gelmediğini, mesken ve tapu sorunlarının çözülmediğini ve kentteki okula giderken 1 saat otobüs beklediklerini öne sürdü.

Mahalle sakinlerinin sıkıntılarını anlattıran Yücel, “İncesu Belediye Başkanı Sayın Mustafa İlmek, bizim ziyaretimiz sonrasında bizi yalancılıkla suçladı ve 'yalan söylemeyi siyaset yapmak zannederek çamur at izi kalsın mantığı ile hareket ettiğimizi'  iddia etti. Gördüğünüz gibi İncesu İlçesine bağlı Saraycık Mahallesi sakinleri çok dertli. İYİ Parti olarak 3 yıldır sahalarda vatandaşımızın sesi olmaya çalışıyoruz. Bizi çağıran vatandaşlarımızın kapısına, mahallesine koşuyoruz ve onların dertlerini, sıkıntılarını dinleyerek kamuoyu ile paylaşıyoruz. Bunları yaparken de AK Partililer gibi şov yapmıyoruz. Vatandaşın sorunlarının çözümü için uğraşıyoruz” ifadelerini kullandı. Yücel, İncesu Belediye Başkanı İlmek’e sorunların çözülmesi çağrısında bulundu.

Kurumsal Haber

Diğer SİYASET Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır