menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Vatandaşın aşısını Sağlık Müdürü Benli yaptı

Kayseri'de aşı için aile sağlığı merkezine gelen bir vatandaşın aşısını İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli yaptı.
24 Eylül 2021, Cuma

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli; beraberinde Sağlık Hizmetleri Başkanı Doç. Dr. Serhat Koyuncu, 112 Acil Komuta Kontrol Merkezi Başhekimi Uzm. Dr. Mehmet Biçer ile birlikte TOKİ Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonunu ziyaret etti. TOKİ Aile Sağlığı Merkezi ziyareti sırasında Benli'ye, Aile Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Rıfat Türker eşlik etti. Merkezde verilen sağlık hizmetlerini yerinde gözlemleyen Benli, vatandaşlar ile de görüşerek istek ve taleplerini dinledi. Ziyaret sırasında aşı olmak için merkeze gelen bir vatandaşın da aşısını kendi yapan İl Sağlık Müdürü Benli; özellikle gebelerin ve kanser hastalarının aşılanmasının Covid-19’a bağlı ciddi sağlık problemlerinin önlenmesine büyük etkisi olduğunun altını çizerek vatandaşların aşı konusuna gereken hassasiyeti göstermeleri gerektiğini dile getirdi.

Aile Sağlığı Merkezi ziyaretinin ardından 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret eden Benli, istasyonda görevli personelden istasyonun bağlı olduğu bölgedeki nüfus yoğunluğu ve bölgede yaşanan vakalar hakkında bilgi alarak genel durum değerlendirmesi yaptı.

>>Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır