menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Taner Yıldız’da Gençlik Kolları Başkanına hayırlı olsun ziyareti

Bir önceki dönem Enerji Ve Tabi Kaynaklar Bakanı Ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Mert Şimşek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
15 Mart 2020, Pazar

Taner Yıldız, Hasan Nuri Kuş’un yaş haddi ile görevi bırakması nedeniyle Kayseri Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Furkan Mert Şimşek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gençlik kollarının yapacağı programları yakından takip edeceğini ve ne zaman isterlerse gerçekleşen programlara katılacağını belirten Yıldız, “ Ben İl Başkanımızı, önceki dönem Gençlik Kolları Başkanımızı ve şuan da seçilen başkanımızı saygı ile selamlıyorum. Görevinizde başarılar diliyorum. Her zaman bir abi olarak yanınızdayız. Hangi sıfatla olursa olsun Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı olmak büyük bir şereftir” şeklinde konuştu. Bir önceki Gençlik Kolları Başkanı Hasan Nuri Kuşa’da teşekkür eden Taner Yıldız, yeni başkan Şimşek’e başarı diledi.

Güzel bir atmosferde görevi devrettiklerini söyleyen Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, “ Güzel bir atmosferde Hasan Nuri Kuş’tan görevi devralan Furkan Şimşek’i tebrik ederim. Verdiği bütün emekler için de eski başkana teşekkür ediyorum. İnşallah Furkan Şimşek kardeşimiz aldığı çıtayı daha yukarı bir seviyeye çıkartacak” dedi.

 

Diğer SİYASET Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır