menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Şekerlemecilerde erken bayram yoğunluğu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarının ardından tam kapanmaya saatler kala şekerlemecilerde erken Ramazan Bayramı yoğunluğu başladı. Şekerlemeciler kısıtlamada paket servis olarak hizmet vereceklerini söyledi.
28 Nisan 2021, Çarşamba

Tam kapanmanın şeker satışlarını öne çektiğini belirten esnaf Yavuz Çarşıbaşı, kapanma telaşıyla ani bir yoğunluk yaşandığını da ifade etti. Çarşıbaşı, "Hijyen kurallarımıza dikkat ederek ve Kovid kurallarına uyarak hizmetimizi vermeye çalışıyoruz. Yoğunluk erken başladı. Daha doğrusu tam ortadan başladık. Biz haliyle gıda şirketi olduğumuz için diğer esnaf arkadaşlarımız gibi hizmette olacağız. Yine tam kapanmada bayrama kadar açığız ve hizmet vermeye devam edeceğiz. Paket servisimiz devam edecek. Yine sosyal medya üzerinden siparişlerimizi alacağız. Vatandaşlarımız da bizlere buralardan ulaşarak sipariş verip, sevdiklerine bayram hediyesi bırakabilir ve onları mutlu edebilirler. Bizler de kapılarına temassız şekilde siparişlerini bırakacağız.” diye konuştu.

FİYATLAR ÇOK ARTMADI

Çarşıbaşı, geçen yıla göre çok değişiklik olmadığını söylediği fiyatlara dair şu bilgileri verdi:

"Cam şekerlerimiz 25 TL’den başlayıp 40 TL’ye kadar değişiyor. Çikolatalarımız 50 TL’den 200 TL’ye kadar değişiyor. Lokumda daha çok çeşidimiz var, onlar da 10 TL’den başlıyor 100 TL’ye kadar çeşitler mevcut. Çeşit çokluğunda çikolata mutlaka var ve çok tercih ediliyor. Çikolatada da daha çok özel çeşitler var çünkü insanlar artık misafir çok gelmediği için, daha çok beğendikleri özel ürünleri, daha çok çikolatalı ürünleri satın alıyorlar. Bunlar da özel ürünler diyebiliriz.”

İHA

Diğer YAŞAM Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır