menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Para için hERYOL mubah!

Prof. Dr. Namık Kemal Eryol, hakkındaki iddialar dudak uçuklatır cinsten. Aynı Eryol’un para kazanmak için her yolu mubah gördüğü de iddia edildi.
13 Ekim 2021, Çarşamba

İDDİALAR AYYUKA ÇIKTI

Erciyes Üniversitesi’nde tam gün statüsünde çalışan Prof. Dr. Namık Kemal Eryol’un yasak olmasına rağmen, mesai saatleri içerisinde bir hastaya anjiyografi yaptığı iddia edildi. Bu da yetmezmiş gibi üniversitede olmadığı halde öğrencilere ders vermiş gibi maaş aldığı belirtiliyor.

GİRMEDİĞİ DERSLERDEN PARA ALMIŞ

Girmediği kalp kapağı değiştirme operasyonunu kendi yapmış gibi basına demeç verip kamuoyunu yanılttığı iddia edilen Prof. Dr. Namık Kemal Eryol’un şimdi de üniversiteden girmediği derslerin parasını aldığı belirtiliyor.

UYARIYA RAĞMEN DEVAM ETMİŞ!

Prof. Dr. Namık Kemal Eryol, Erciyes Üniversitesi’nde mesaide olması gerektiği saatlerde Kayseri Memorial Hastanesi’nde 2013 Ocak ayından bugüne kadar mesai dışı statüde çalıştığı iddia edildi. Prof. Dr. Namık Kemal Eryol’un ERÜ Tıp Fakültesi Dekanlığı tarafından defalarca yazılı ve sözlü uyarılmasına rağmen mesaisine gitmemekte ısrarcı olmaya devam ettiği kaydedildi.

SÜREÇ NASIL GELİŞTİ?

Eryol, 10.01.2019 tarihinde 11.05 te Ş.K isimli hastayı, Memorial Hastanesi’ne yatırıyor. Hastanın11.05.2019 saat 14:46 da anjio görüntüsü alınmış.

Bu şu anlama geliyor. Bu saatte üniversitede mesaide, öğrencilere ders vermesi gereken Eryol, Memorial’de çalışıyor. Bu durum Eryol’un üniversitede olmadığı Kardiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. M Tuğrul İnanç ve Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Ramazan Topsakal tarafından tutanak altına alınmış.

İşte kanuni ve ahlaki olmayan skandal burada ortaya çıkıyor.
Memorial’de anjiyo yapan Eryol aynı saatlerde ERÜ’de dersteyim diye ders çizelgesine imza atarak, Üniversite’den ücret almış.
Üniversitede eğitim vermesi gereken saatlerde, yasak olmasına rağmen Ş.K. adlı hastaya Memorial Hastanesi’nde periferik ve koroner anjiyografi yapmış.

Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Mustafa Çalış’ın Prof Dr. Namık Kemal Eryol ile ilgili, Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli ve SGK Müdürü Hacı Ali Hasgül’ün Memorial Hastanesi ile ilgili soruşturma açıp açmadığı bilinmiyor. (Haber: Azim DENİZ)

Diğer GÜNCEL Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır