menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Özhaseki'den Başkan Çolakbayrakdar'a ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'ı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
15 Mayıs 2020, Cuma

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki heyete, yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Çalışmaları anlatan Başkan Çolakbayrakdar, "Kocasinan Belediyesi olarak rutin belediyecilik hizmetlerinin en iyisini yaparak, hemşehrilerimizin huzuru, mutluluğu ve refahını  artırmak için çalışıyoruz. Modern dünyada belediyecilik adına neler yapılıyor ise bizde aynısını hatta daha fazlasını Kocasinan da uygulamanın gayreti içerisindeyiz. Şükür Allah’a her geçen gün bir önceki günden daha iyisini yaparak ve bu azim ile çalışarak hemşehrilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ise, Başkan Çolakbayrakdar'a çalışmalarında kolaylıklar dileyerek, "Burada bir taraftan Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Bey’in seçim öncesinde vermiş olduğu vaatleri tek tek inceledik ve bu projelerden hangisine başlandı, neler yapıldığını gördük. Memnuniyetleri müşahede ettik. Özellikle kentsel dönüşüm tüm Türkiye’de belediye başkanlarının korkulu rüyasıyken Kocasinan Belediyesi, başarılı bir şekilde çalışmaları devam ettiriyor. Yıllardan beri bu yapılıyordu. Şimdi ise Kocasinan bölgesinde ne kadar yaşama elverişli olmayan farklı yerlerde binlerce evi ilgilendiren kentsel dönüşüm projeleri devam ediyor. Başkanımızı tebrik ediyoruz. Allah razı olsun" diye konuştu.

Diğer SİYASET Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır