menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Özhaseki "2023 seçimlerinde daha yüksek bir oy oranına ulaşacağız"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak 2023 seçimlerinde daha yüksek bir oy oranına ulaşacaklarını belirtti.
12 Ocak 2022, Çarşamba

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Özhaseki, Kayseri'de Melikgazi ve Kocasinan İlçe Teşkilatları ile İl Kadın Kolları'nın katılımlarıyla düzenlenen istişare toplantısında yaptığı konuşmada, dünyanın en büyük sivil toplum örgütü, Türkiye'nin en kurumsal ve donanımlı insan kaynağına sahip parti teşkilatı olduklarını kaydetti.

AK Parti teşkilatlarının ve belediyelerinin yüz akları olduğunu vurgulayan Özhaseki, "Vatandaşlarımızla aynı dili konuşuyor, birlikte yol yürüyoruz. Bu yüzdendir ki vatandaşlarımız 20 yıldır hem genel seçimlerde hem de yerel seçimlerde bizi tercih ediyorlar, hamdolsun. AK Parti teşkilatlarımız ve belediyelerimiz, bizim yüz akımız. Genelde ve yerelde yapılan bütün çalışmalarımızı, projelerimizi adeta kapı kapı dolaşarak vatandaşlarımıza aktarıyorlar. İlk günkü aşkla, heyecanla ve coşkuyla milletimiz ve memleketimiz için çalışmaya devam ediyorlar." ifadelerini kullandı.

Partililere 2023 yol haritasıyla ilgili bilgi veren Özhaseki, şöyle devam etti:

"AK Parti teşkilatlarımız ve belediyelerimiz 2023 seçimlerine hazır çünkü biz sadece seçim döneminde çalışan ve seçimlere doğru yaklaşırken vatandaşın gözünü boyayacak işler yapan bir hareket içinde hiç olmadık. Biz, yarın seçim varmış gibi çalışan, vatandaşımıza hizmet eden, milletimizle iç içe ve milletimizle birlikte yöneten bir anlayışa sahibiz. 2023 seçimlerinde bir kez daha destan yazacağız. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak 2023 seçimlerinde daha yüksek bir oy oranına ulaşacağız."

Özhaseki, parti teşkilatlarına ve belediye başkanlarına bu kutlu yolda yapacakları çalışmalar için başarılar diledi.

Toplantıya, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin, Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke ve Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

AA

Diğer SİYASET Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır