menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Melikgazi’den sanayicilere büyük destek

Melikgazi Belediyesi, Mimarsinan OSB yolunda 20 metre genişliğinde toplam 4 kilometre uzunluğunda olan bağlantı yolunu açarak, asfalt çalışmaları için hazırlıklara başladı.
22 Haziran 2021, Salı

Başkan Palancıoğlu, bu yeni bağlantı yolu ile kamyon ve tırların Mimarsinan Mahallesi yerleşim alanına girmeden direk Malatya yoluna çıkışın sağlanacağını söyledi.

Teknik ekiple beraber yolda inceleme yaparak yetkililerden bilgi alan Başkan Palancıoğlu, “Mimarsinan Organize Sanayi Bölgemizdeyiz. Burayı rahatlatacak 2 kilometrelik yan yolumuzu yapıyoruz. Gidiş geliş yönü ile beraber toplamda 4 kilometre olan bağlantı yolumuzda hızla çalışmalarımız devam ediyor. Burası kayalık sert bir zemin. Yaklaşık 6 aydır burada zemin kırma çalışması yapıyoruz. Son aşamaya geldik. Yakında asfalt çalışmasına başlayacağız. Sağlı sollu bir ağaçlandırmada yapacağız. Yolun bitmesiyle tırlar kamyonlar buradan geçerek bölge trafiğine bir rahatlık sağlayacak. Büyük maliyetli bir işti. Tamamlanması ile birlikte hizmete açacağız. Sanayicilerimiz bizim baş tacımız, binlerce kişinin istihdam edildiği yer. Bizde sanayicilerimize destek olmak için elimizden gelen desteği sağlıyoruz. Yol hizmetini onlar için kısa zamanda başlatacağız” dedi.

Mimarsinan OSB Başkanı Mehmet Karabulut ise, “Belediye ve sanayi işbirliğine en güzel örnek Melikgazi Belediyemiz ve Mimarsinan OSB arasında yaşanıyor. Yolumuz kısa bir süre içinde yoğun çalışmalar neticesinde açıldı. Burası Malatya yoluna bağlantı sağlayacak. Sanayicilerimiz adına ve yönetim kurulumuz adına bu güzel hizmetler için teşekkür ederim. Emeği geçenlerin eline sağlık” diye konuştu.

 

Diğer GÜNCEL Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır