menüler
HAVA DURUMU

Melikgazi hizmetleri ile her an her yerde

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Alparslan Mahallesi H.Mehmet Çorakcı Camisinde Cuma namazı sonrası mahalle halkı ve esnaflar ile sohbet etti.
07 Haziran 2019, Cuma
Melikgazi Belediyesi örnek ve referans belediye olmasının en önemli nedeninin semtler arasında ayrım yapmadan hizmet ve yatırım gerçekleştirilmesinden kaynaklandığı belirten Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu “ Alparslan  Mahallemiz günden güne gelişen ve tüm alt yapısı ile imarlaşan bir semttir. Her hafta gerçekleştirdiğimiz Cuma programlarımız sayesinde semtlerimizdeki eksiklikleri görüyor, çalışmalarımızı yerinde inceliyor,halkımızla ve esnaflarımızla istişarelerde bulunuyoruz. H.Mehmet Çorakcı   Camii’nde mahallemizin güzel insanları ile hep birlikte Cuma namazımızı eda ettik. Bayramlarını kutladık. Alparslan mahallemizde yapılacak olan  çalışmalar hakkında esnaf ve Vatandaşlarımızla istişare ettik. 
 
Mahallemizde kaldırım  çalışması çevre düzenlmesi ve  yeni yapılacak yolar ve imarlaşma  mahallemizi daha da  cazibe merkezi yapacaktır. Bu yapılacak olan hizmetlerimi  mahalle halkına hayırlı olsun dedi. BÜLTEN

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır