menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Melikgazi Belediyesi'nden müteahhitlere kentsel dönüşüm sunumu

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesince farklı bölgelerde gerçekleştirilen Kentsel Dönüşüm projeleri hakkında, müteahhit ve mimarlara görsel sunum eşliğinde bilgilendirme yaptı.
18 Ocak 2022, Salı

Melikgazi Belediyesi olarak Küçükali, Anbar, Battalgazi ve Yıldırım Beyazıt Mahallerinde yapımı tamamlanan, devam eden veya ikinci etaplarına başlanılan çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptıklarını söyleyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Melikgazi Belediyesi olarak Kentsel Dönüşüm Projesi ile adeta mahalleleri yeniliyoruz. Sadece binaların yenilenmesini yapmıyoruz. Bu alanlara sosyal tesisleri, çocuk oyun alanları, kamu hizmeti için binalarda inşa ediyoruz. Okulu, sağlık ocağı ve camileri ile yeniden bir semt inşa ediyoruz. Bizim bu başarılı çalışmalarımız örnek gösterilmektedir. 2022 yılında yapımı devam eden veya yeni yapımına başlanılan projelerimiz ile ilgili görsel bir toplantı yaptık. Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde gerçekleştireceğimiz Kentsel Dönüşüm Projemiz hakkında bilgi aktardığımız toplantımıza katılımları ve katkıları için tüm mimar ve müteahhitlerimize teşekkür ediyorum. Melikgazi'mizi ileriye taşıyacak daha nice projeleri hep birlikte başaracağız.” dedi.
Müteahhitler olarak iyi ve uyumlu çalışma yaptıkları kurumun Melikgazi Belediyesi olduğunu ifade eden KAYİMDER Başkanı Levent Akdoğan, bu toplantı ile Melikgazi Belediyesi’nin inşaata, kentsel dönüşüme ve yapı müteahhitlerine verdiği önemin bir ifadesi olduğunu kaydetti.
Bilgi ve tecrübelerin paylaşımı açısından son derece önem arz eden bu toplantıların tekrarlanmasını isteyen Müteahhit Ali Aydın ise, Melikgazi Belediyesi’nin başarısında yapılan işlerde ilgili kurum ve kuruluşlar, mesleki oda ve dernekler ile her zaman istişare içerisinde olması ve birlikte çalışmasının sonucu olduğunu söyledi.

Diğer GÜNCEL Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır