menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Mahalle mahalle gezip, çocukları tıraş ediyorlar

Haber: Şeref KAHRAMAN- KAYSERİ’de 13 yıllık kuaför Abdurrahman Öztürk, ekibi ile birlikte Pazar günü parklarda oynayan 30 çocuğun saç tıraşını yaptı.
14 Ekim 2020, Çarşamba

Kocasinan ilçesi, Mithatpaşa Mahallesi’nde erkek kuaförlüğü yapan Abdurrahman Öztürk(29), tatil günleri olan Pazar günü boş vakitlerinde ekibi ile birlikte mahalle mahalle gezip, çocukları ücretsiz tıraş ediyor.

“ÇOCUKLARIN BİR GÜLÜŞÜ HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR”

Bu Pazar günü Yeşil Mahalle ve Erkilet’te parklarda oynayan 30 çocuğu ücretsiz tıraş edip, top hediye eden kuaför Abdurrahman Öztürk, yaptığı açıklamada “İyilik amaçlı yapıyoruz. Pazar günleri arkadaşlarla bos¸ vaktimizi böyle değerlendirelim dedik. Güzel de oldu, hem çocuklar sevindi, hem de biz mutlu olduk. Çocuklar çiçektir. İşimizin olmadığı zamanlar bos¸ geçmesin gu¨nu¨mu¨z diye böyle güzellikler yapıyoruz. Çocuklar parkta oynarken tıraş edip, hediye vererek gidiyoruz. İyilik her zaman kazanacak. Çocukların bir gülüşü her şeyi değiştirir” diye konuştu.

Öztürk ve arkadaşları, yaptıkları bu iyilik hareketi ile örnek olurken, sosyal medyada paylaştıkları videolar ve fotoğraflar da büyük beğeni aldı.

 

 

Diğer YAŞAM Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır