menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

LÖSEV’den koli koli mutluluk

LÖSEV, Ramazan ayı boyunca gönüllü ve bağışçılarının destekleriyle hazırlanan ihtiyaç kolilerini tüm Türkiye’de ki lösemili çocuklar ve ailelerinin evlerine ulaştırmaya devam ediyor.
28 Nisan 2021, Çarşamba

LÖSEV Genel Koordinatörü Hülya ÜNVER Ramazan gıda kolileri ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “Ramazanda bütün Ailelerimizin sofralarını donatmak istiyoruz. Kolilerimiz ile lösemi ve kanserle mücadele eden bir ailenin bir aylık gıda ihtiyacını karşılıyoruz. Salçadan kuru gıdaya, temizlik malzemelerinden giyime kadar bu dönemde ihtiyaçları olabilecek her yardımı iletiyoruz. Paylaşmanın, dayanışmanın arttığı Ramazan ayında da ailelerimizin yanındayız ve herkesi böylesine anlamlı bir zamanda ailelerimize destek olmaya, bir çocuğun elinden tutmaya davet ediyoruz.” dedi.

Ramazan ayında yardımlaşma

LÖSEV’in ailelere ilettiği yardım kolilerinde kuru gıdadan et ve et ürünlerine kadar birçok çeşit bulunurken LÖSEV’e kayıtlı ailelere “Ben de bir paket almak istiyorum” diyerek vatandaşlarında destek olacağı ifade edildi.

Yardım kolilerinde birçok seçenek bulunan LÖSEV, ramazan ayında yardımlaşmaya teşvik ediyor. Yardım kolileri seçenekleri içerisinde; “Acil Yardım Paketi, Orta Aile Paketi, Büyük Aile Paketi, Mutlu Aile Paketi, Çok Sevinçli ve Zengin Büyük Aile Paketi” bulunuyor. Ayrıca ramazan ayı boyunca “Türkiye’deki bütün banka şubelerinin bağış ekranlarından, ülkemizin her köşesindeki PTT şubelerinden, LÖSEV Ofislerini arayarak ya da ziyaret ederek, tüm faturalı hatlardan 3406’ya BAGIS ya da 1998’e FİTRE yazıp bir SMS göndererek bağışınızı gerçekleştirebilir.”  LÖSEV’e destek vermek isteyen vatandaşlarımız bilgi almak için 0352 999 13 05 ve 0312 447 06 60 numaralı telefondan LÖSEV yetkilileri ile iletişime geçebilir veya LÖSEV’in http://www.losev.org.tr/ramazan linkinden detaylı bilgiye ulaşılabilir.

Kurumsal Haber

Diğer YAŞAM Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır