menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

KTB'den İl Sağlık Müdürlüğü'ne 10 araç tahsisi

Kayseri Ticaret Borsası (KTB) tarafından korona virüsle mücadeleye destek olmak amacıyla Kayseri İl Sağlık Müdürlüğüne 10 adet araç tahsis edildi.
01 Ekim 2020, Perşembe

KTB Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, "İl Sağlık Müdürlüğünün talebi doğrultusun da pandemi hizmetlerinde kullanması amacıyla 30 gün süreyle 10 aracı İl Sağlık Müdürlüğümüze tahsisini yaptık" dedi.

Bağlamış, korona virüsle mücadele kapsamında, Borsa olarak kurumlarla dayanışma içerisinde çalıştıklarını belirterek şunları söyledi: "İlimiz genelinde COVID-19 tedbirleri kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda yapılan çalışmalarda kullanılmak üzere 10 adet şoförlü minübüs ve otobüs ihtiyacını Kayseri Ticaret Borsası tarafından karşıladık. Borsa olarak yaşadığımız süreçte elimizi taşın altına koymamız gereken her durumda, toplumsal ihtiyaçların karşılanması için gereken her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz süreçte ilimizde faaliyet gösteren okullarımızdan gelen talepler doğrultusunda maske, dezenfektan, dezenfektan standı ve esnafımıza hijyen kiti desteğini sağladık. Covid-19’un ilimize etkilerini azaltmak adına sürekli mücadele ediyoruz." Kurumsal Haber

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır