menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

"Kongreye gidenlere de ceza kesilsin"

CHP Kayseri il örgütü, Kayseri Valiliğine dilekçe verdi. Dilekçede, AK Parti 7'nci Olacağan Kongresi'ne gidenlere, maske ve sosyal mesafe kuralına uymadıkları için ceza kesilmesi talebinde bulunuldu.
06 Nisan 2021, Salı

Konuyla ilgili olarak CHP il örgütünden yapılan yazılı açıklamada, maske ve sosyal mesafe kurallarına uymayan vatandaşlara idari yaptırım cezası uygulanırken, 24 Mart tarihinde düzenlenen AK Parti 7'nci Olağan Kongresi'ne katılım sağlayanlara da aynı yaptırımların uygulanması gerektiği belirtildi.

Konuyla ilgili olarak, Kayseri Valiliğine dilekçe verildiği dile getirilen açıklamada, "Maske takmadığı veya sosyal mesafe kuralına uymadığı için vatandaşlarımıza ceza kesilebiliyorsa 24.03.2021 tarihinde Ankara'da yapılan AKP kongresine katılan AKP’li yöneticilere ve Kayseri Belediye Başkanlarına sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı için, kongreye katılıp maske takmayanlara da maske takılması gerektiği için ceza uygulanması gerekmektedir. Eğer gerçekten insan sağlığı ve tedbirler önemseniyorsa yetkililer kendilerine iğne batırıp milletimize çuvaldız batırmamalıdır. Ya bu zamana kadar vatandaşlarımıza kesilen cezalar affedilmeli yâda lebaleb kongreye gidip salgını illere yayan AKP’lilere de yaptırım uygulanmalıdır. Konunun takipçisi olacağımızı kamuoyuna ve vatandaşlarımıza belirtir milletimizin 7 Nisan Dünya Sağlık Günü’nü kutlar tüm insanlığın bir an önce Covid 19 salgınından kurtulmasını temenni ederim." ifadelerine yer verildi.

Kurumsal Haber

Diğer SİYASET Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır