menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Kocasinan masa tenisi takımı başarısını sürdürüyor

KOCASİNAN Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi B Takımı, 1. Lig 2.etap müsabakalarında oynadığı 13 maçın tamamını kazanarak, başarısını sürdürüyor.
24 Şubat 2020, Pazartesi

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Masa Tenisi 1.Ligi 2.etap karşılaşmaları Mardin Artuklu Yeni Spor Salonu’nda oynandı. Masa Tenisi Süper Ligi'nin yanı sıra 1. Lig’de de mücadele eden Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı, oynadığı 13 maçın 13’ünü de kazanarak, namağlup olarak liderlik koltuğunu korudu. Burçin Mermer, Altınay Hatun Bulut, Zeynep Sıla Duman ve Birsen Yerli’ den oluşan Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Bayan Masa Tenisi B Takımı, tüm karşılaşmaları farklı skorlarla kazandı. Lige fırtına gibi başlayan ve rakipleri karşısında üstün bir oyun sergileyen Kocasinan Spor Kulübü Bayan Masa Tenisi Takımı, 2. Etap karşılaşmaları sonucunda birinci devreyi lider tamamlayarak, şampiyonluk yolunda iddiasını sürdürdü.
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını vurgulayarak, “Tüm sporcularımızı ve antrenörlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Masa tenisi takımlarımız; Süper Ligin yanı sıra 1.Lig'de üstün başarılar elde ederek, gururumuz oluyorlar.” ifadelerini kullandı.

Diğer SPOR Haberler

 
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır