menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Kıranardı Mahallesi’ne yeni sosyal tesis

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, teknik ve yatırımcı birim müdürleri ile birlikte Kıranardı Mahallesinde yapılacak olan sosyal tesisin yerinde inceleme yaptılar.
20 Nisan 2021, Salı

Vatandaşlar ve esnaf ile sohbet ederek belediye çalışmalarını değerlendiren Başkan Dr. Palancıoğlu,  2021 yılında Kıranardı bölgesine yapılacak yatırımlar hakkında bilgiler de verdi.

Konuyla alakalı açıklamada bulunan Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Her hafta bir mahalle etkinliği ile çalışmaları yerinde tespit ediyor veya değerlendiriyoruz. Kıranardı gönlü güzel, sıcakkanlı ve güler yüzlü kadirşinas hemşerilerimin yoğun olarak yaşadığı şirin bir semtimiz. Melikgazi ilçe sınırları içerisinde semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımlar yapılmaktadır. Melikgazi Belediyesi, Melikgazililer için ilçenin her yerinde var. Kısacası 'Melikgazi Her Yerde’. Bu bölgenin gençlerine kayak sporu için yatırım ve öncülük edeceğiz. Kıranardı semtimizde sosyal etkinlikler için çok amaçlı bir sosyal tesis kazandıracağız. Gençlerimize Akıl Küpü Çalışma İstasyonu ve kadınlarımıza MELMEK kursları için güzel bir çalışmaya başlayacağız. Hayırlı olmasını dilerim." dedi.

Kurumsal Haber

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır