menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

KAYSO’dan işletmelere korona ziyareti

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkan Yardımcıları Abdullah Oğuzbaş ve Ahmet Gümüşcü, İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda Kayseri OSB’deki işletmeleri ziyaret ederek, korona virüs tedbirlerini hatırlattı.
10 Eylül 2020, Perşembe

Başkan Yardımcısı Abdullah Oğuzbaş, “İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda, Kayseri Valimiz Şehmus Günaydın’ın koordinasyonunda tüm yurtta olduğu gibi bizde Kayseri Organize Sanayi Bölgelerimizdeki işletmelerimizi ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz sırasında hem pandemi kurallarını hatırlattık, hem de sanayicimizin yanında olduğumuzu göstermek istedik” dedi.

Son zamanlarda artan vaka sayılarına dikkat çeken Oğuzbaş, “Bu tür denetimler bir nevi gereklilik haline geldi. Üretimin devamı ve çalışanlarımızın sağlığı açısından pandemi kurallarına azami ölçüde dikkat etmememiz büyük önem taşıyor. Sanayicilerimiz durumun farkında. Kurallara harfiyen uyduklarını gördük. Ben tedbiri elden bırakmadan üretime, istihdama ve ihracata devam eden tüm sanayicilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Kurumsal Haber

Diğer EKONOMİ Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır