menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

"Kayseri'nin 3. Lig takımı olmaması ayıp"

Kayseri Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel, Kayseri'yi Türkiye 3. Futbol Ligi'nde temsil eden bir takımın olması gerektiğini söyledi.
13 Ekim 2021, Çarşamba

Kayseri Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel, 2021-2022 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Lig'den (BAL) 3. Lige en az 1 Kayseri takımının yükselmesini umut ettiklerini söyleyerek, "Kayserimizin Türkiye 3.Ligi'nde takımı olmalı. Türkiye 3.liginde takımımızın olmaması şehir olarak bizim ayıbımız olarak düşünüyorum. Aslında çok da emek veriliyor. İyi takımlar kuruluyor. Geçen sezon için bu başarıyı bekliyorduk ama olmadı. Bu sezon için en az 1 takımımızın 3. Lige yükselmesini bekliyoruz. Bu Kayseri için çok önemli" dedi.
Mehmet Yücel, "BAL temsilcilerimiz önümüzdeki sezon büyük ihtimalle 3'e düşecek. Dördüncü takım direk Süper Amatör'e gelecek. BAL'dan gelecek üçüncü takım ise Süper Amatör'den çıkan takım ile baraj maçı oynayacak. Hangisi o maçın galibi olursa BAL'da devam edecek. Tabii ki bu süreçte 3.Lige takım atabilirsek her şey değişecek" ifadelerini kullandı.

Diğer SPOR Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır