menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

KAYSERİ’DE GÜNLÜK CORONAVİRÜS VAKA SAYISI 800 BANDINA ULAŞTI

Koronavirüs vakalarının yeniden artmaya başladığı şehrimizde günlük vaka sayısının 800 bandına ulaştığı öğrenildi.  Sağlam kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre, alınan tedbirlere rağmen Kayseri’de koronavirüs vaka sayısı her geçen gün artıyor.
21 Kasım 2020, Cumartesi

Koronavirüs şüphesiyle hastanelere başvuran vatandaşlardan günde 800 civarında kişinin testinin pozitif çıktığını belirten kaynaklarımız, Kayseri’de ki sağlık alt yapısının bu yoğunluğa hizmet vermeye yettiğini belirterek sayının daha da artmaması için vatandaşa büyük görevler düştüğünü ifade ediyor.

"YÜK ARTIRILMAMALI"

Kayseri’de pandemi hastanesi ilan edilen ve Kovid-19 tedavi sürecinde adeta yoğun bakım hastanesine dönüşen Şehir Hastanesi’nde yoğunluğun fazla olduğunu da kaydeden kaynaklarımız, bu yükün daha da arttırılmaması gerektiğinin önemine dikkat çekiyor.

"KOMŞU ZİYARETLERİ VE AİLE OTURMALARINA SON VERİLMELİ"

Şehrimizde görev yapan sağlık ekiplerinin filyasyon çalışmalarında bulaşmaların odak noktasında komşu ziyaretleri ve aile oturmalarının ilk sıralarda yer aldığının tespit edildiğine işaret eden yetkili haber kaynaklarımız, vaka sayılarının düşürülmesinin elzem olduğunu, artışın beraberinde ciddi sorunları beraberinde getirmesinin kaçınılmaz olduğunu vurguladı.

 

Özel haber – Haber merkezi

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır