menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Kayseri'de aile işletmelerine yönelik seminer düzenlendi

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (KOSB) ve Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından "Aile İşletmelerinde "Aile Anayasasının Rolü ve Kurumsallaşmanın Önemi" konulu seminer gerçekleştirildi.
15 Şubat 2020, Cumartesi

OSB'den yapılan açıklamaya göre, bölge konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, yönetim olarak bölgenin ihtiyaç ve beklentilerini tespit etmeye, hizmetlerimizi etkin ve verimli hale getirmeye her zaman özen gösterdiklerini belirtti.

Göreve geldiği ilk andan itibaren insan hayatına, bilime ve eğitime verdikleri önem doğrultusunda eğitimler planladıklarını ifade eden Nursaçan, "Aile şirketleri için temel olan husus, şirketin aile fertleriyle uyumlu olarak gelişim ve değişiminin tesis edilmesi, şirketin sürdürülebilirliğinin sağlanmasıdır." dedi.

Kayseri Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya da mesleklerinin gelişimi için birçok seminer düzenlediklerini söyledi.

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ise işletmelerin gelecek nesillere daha sağlıklı olarak aktarılması için mutlaka işletme faaliyetlerini yönetsel, üretim ve pazarlama gibi her alanda anayasal bir metne bağlanması gerektiğini vurguladı.

Seminerde Prof. Dr. Cemal Yükselen tarafından da sunum yapıldı.

Diğer YAŞAM Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır