menüler
HAVA DURUMU

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ KARAMUSTAFA'DAN CABBAR BAŞKAN’A ZİYARET

Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret etti.
21 Mayıs 2019, Salı
Cabbar Başkana yeni hizmet döneminin hayırlı olması dileklerinde bulunarak tebrikini ileten Rektör Karamustafa, önümüzdeki eğitim-öğretim sezonunda Seyrani kampüsündeki eğitim faaliyetleri hakkında istişarelerde bulundu. Seyrani kampüsünün merkezden sonra Kayseri Üniversitesinin en büyük kampüsü olduğunu belirten Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa “Develililer gibi Develi’nin Belediye Başkanının da eğitim sevdalısı olması bizlere büyük güven vermekte. İslami İlimler Fakültesi ile Beşeri İlimler Fakültesine önümüzdeki eğitim–öğretim sezonunda öğrenci alacağız. Develimizin eğitim faaliyetleri ile alakalı her daim Belediye Başkanımızla istişareli olacağız. İlgisi ve alakasından dolayı Cabbar Başkanımıza teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu. 
 
İslami İlimler Fakültesi ile Beşeri İlimler Fakültesinin Develi’ye büyük katkı sağlayacağını belirten Cabbar Başkan “İnşallah Develimiz üniversitemize, üniversitemiz de Develimize katkılar sağlayacaktır. Sıcaklığı ve samimiyeti ile Develi’deki eğitim için özverili gayret gösteren rektörümüz Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa hocama emeklerinden ve ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
 
MAYIS AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI
 
Develi muhtarları, İbrahim-Keziban Kocatürk Sosyal Hizmet Merkezi Binası konferans salonunda Develi Kaymakamı Murat Duru’nun riyasetinde Develi’deki kurum amirleriyle bir araya gelerek mahalleleri hakkındaki taleplerini ileterek istişarelerde bulundu.
 
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ın da katıldığı toplantıda özellikle Develi’ye ve Mahallelere yapılacak hizmetler hakkında bilgiler veren Başkan Cabbar, 2019 yılında hayata geçecek olan projeler ve yapılacak çalışmalar hakkında özet bilgiler sunduktan sonra muhtarların taleplerini dinledi ve sorularını tek tek cevaplandırdı.
 
Yaklaşan Ramazan Bayramı münasebetiyle kurum amirleri ve muhtarlara bayram tebrikinde bulunan Kaymakam Duru ve Başkan Cabbar Develi’de Ramazan-ı Şerifin huzur ve sükunet içerisinde devam etmesinden dolayı bütün muhtar ve emeği olan kurum kuruluşlara da teşekkürlerini ilettiler. BÜLTEN

Diğer EĞİTİM Haberler

 
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır