menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

İYİ Parti'ye 162 yeni üye

Partilerine 162 yeni üyenin kayıt yaptırdığını belirten İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, "Yeni üyelerimize evinize hoş geldiniz diyor, iktidar yolculuğumuza güç kattıkları için teşekkür ediyorum." dedi.
12 Ocak 2021, Salı

Konuyla ilgili yazılı açıklamada bulunan Ataş, ülke genelinde yapılan anketlerde partilerine desteğin yoğun olduğunun görüldüğünü ifade etti.

"PARTİMİZE YOĞUN KATILIM VAR"

Partilerine yeni katılan 162 üyeye teşekkür eden Ataş, “Milletimizle her zaman bir aradayız. Çarşıda, sokakta kısacası halkın yanında bu zor günlerde de İYİ Parti var. Milletimizin sorunlarını yerinde dinleyip, Meclis gündemine taşıyoruz. İktidara sorunların çözümü çağrısı yapıyoruz. Bunun yanında yine sorunları yaşayan vatandaşlarımıza sıkıntılarını Mecliste kendilerinin de birinci ağızdan dile getirmeleri için de grup toplantılarımızda bir araya geliyoruz. Esnafın, çiftçinin,  işçinin, memurun, asgari ücretlinin, işsizlerin, EYT’lilerin ve emeklilerin sesi oluyor İYİ Parti. Bu konuda mücadele veriyoruz. Vatandaş da iyi ki İYİ Parti var diyor. Ülkemiz, halkımız iyi günleri görsün istiyoruz. İşte biz milletimizle bir araya gelince, onlar da samimiyetle çalıştığımız, gayret gösterdiğimizi görüyor ve bu nedenle İYİ Parti’de buluşuyoruz. Her geçen gün artan ilgi ile daha da güçleniyoruz.  İnşallah ilk seçimde de İYİler iş başına gelecek ve Türkiye iyi olacak.” diye konuştu.

"AK PARTİ'DE TÜKENMİŞLİK SENDROMU VAR"

Vatandaşın AK Parti iktidarına güveninin sarsıldığını kaydeden Ataş, "Yumurtanın, yağın fiyatı ortada. İşte gerçek enflasyon orada. İki kat artan fiyatlarda.  Mevcut iktidarın artık sorunlara çözüm üretecek durumu yok. Görünen köy kılavuz istemez. Artık gerçekleri saklayamıyorlar. Çünkü gerçekler ayaklarına dolanıyor. Ülke gündemini kendilerince sanal işlerle değiştirmeye çalışsalar da millet inanmıyor. Gerçek amaçlarının ne olduğunu bu millet gördü. İşsizlik, yoksulluk, geçim derdi milletin kâbusu olmuş ve millet bu tabloda hayatta kalma mücadelesi veriyor. AK Parti iktidarı yolun sonuna gelmiştir. Kendilerinin dediği gibi metal yorgunlukla başlayan süreç tükenmişlik sendromu ile sonuçlanıyor.” ifadelerini kullandı.

Kurumsal Haber

 

 

 

Diğer SİYASET Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır