menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

İl Müftülüğü personel ile istişare toplantısı düzenledi

Kayseri İl Müftülüğü tarafından İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven başkanlığında Hastane ve KYK Yurtlarında Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Hizmetleri yürüten personel ile istişare toplantısı düzenlendi.
10 Ocak 2020, Cuma

Düzenlenen toplantıda, öğrenci yurtlarında yürütülen manevi danışmanlık ve rehberlik hizmetlerinde yaşanan sıkıntılar ve aksayan hususların masaya yatırılması ve gündemdeki diğer konular görüşüldü.

Toplantıda Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Hizmetleri yürüten personele hitap eden İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven, “Kayserimizdeki bütün gençlere ulaşmaya çalışalım. Gençlerimizin sorunlarını dinleyelim. Birçok gencimiz kendisini dinleyecek birilerini bulamadığı için yanlış yollara sapıyor. Dinlediğimiz ve değer verdiğimiz gençleri kazanırız. Gençlerimiz için ne yaparsak daha faydalı olabiliriz diye düşünmeli ve onlara yardımcı ve faydalı olabilmek için gece gündüz demeden fedakârca çalışmalıyız.” ifadelerini kullandı.

İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven’in başkanlığında düzenlenen toplantıya, İl Müftü Yardımcısı Mehmet İzci, Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Hizmetleri yürüten personelkatıldı.

 

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır