menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Gökyüzünde Kartpostallık Görüntüler

'Güzel atlar diyarı ' olarak bilinen Kapadokya 'da sabahın ilk ışıkları ile beraber havalanan sıcak hava balonları, gökyüzünde kartpostallık fotoğraflar oluşturdu.
28 Kasım 2020, Cumartesi

Türkiye 'nin en önemli turizm bölgelerinden biri olan Kapadokya 'da, günün ilk ışıklarında hareketlilik başlıyor. Misafirlerini ağırlayan sıcak hava balonu şirketleri, yerli ve yabancı turistleri gökyüzü ile buluşturmak için çalışmalarına başlıyor. Peri bacalarının arasından kalkarak güneşin doğuşuna şahitlik etmek isteyen turistler, ağır ağır gökyüzüne çıkan balonun içerisinde unutulmaz anlar yaşıyor. Sıcak hava balonlarının şişirilmesinde çıkan ateşlerde, karanlık sabahı aydınlatıyor.

Yaklaşık bir saat süren sıcak hava balonu gezisinde, dünya çapında ün kazanmış Aşk Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Kızıl Vadi ve Ihlara Vadisi 'ni kuş bakışı izleyen turistler, oluşan manzaraya hayran kalıyor. Ayrıca, Türkiye 'nin en önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erciyes Dağı 'nın da görüldüğü gezide, turistler bol bol fotoğraf çekiyor.

 

Diğer YAŞAM Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır